ورود ثبت

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد یک حساب کاربری

تکمیل کردن تمام فیلدهای مشخص شده با (*) لازم است.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تایید رمز عبور *
ایمیل *
تایید ایمیل *
کد امنیتی *

دانلود کتاب

  

  

دانلود رایگان کتاب با لینک مستقیم

 کتاب، مقاله و مطلب خود را در 30000 عنوان کتاب، مقاله، مجله و ... سایت روبوک جستجو و با لینک مستقیم دانلود نمایید.

با توجه به بالا بودن تعداد کتاب ها، اگر موفق به پیدا کردن کتاب خود نشدید، لطفا در جستجو جزییات بیشتری را بنویسید.

  

  

سفارش ترجمه و تایپ

سفارش ترجمه و تایپ

پنج شنبه, 26 تیر 1393 ساعت 02:35

نظریه زبان ها وماشین ها

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)
نظریه زبان ها وماشین ها - 5.0 out of 5 based on 2 votes

 نظریه زبان ها وماشین ها

نظریه زبان ها وماشین ها

هدف از درس نظریه زبان ها و ماشین ها(Languages ​​and automata theory) آشنایی با نظریه محاسبات است که با مدلهای انتزاعی از ماشینها و کامپیوترها مسائل نظری مورد بررسی قرار می گیرد. زبانها، ماشینها و گرامرها سه موضوع اساسی این درس بوده و با بررسی زبانهای مختلف، گرامرهای مربوطه و ماشینهای انتزاعی مورد استفاده برای پردازش این زبانها معرفی می گردد. یک زبان صوری، انتزاعی از مشخصه های کلی زبانهای برنامه سازی است که شامل مجموعه ای از علائم و ساختارها است که تعیین کننده قالب کلی جملات است.

در علوم نظری رایانه، نظریهٔ اتوماتا (Automata theory) یا نظریهٔ ماشین‌ها عبارت است از بررسی ریاضی ماشین‌های محاسبه‌گر انتزاعی و توانایی‌های آنها برای حل مسایل. به این ماشین‌های انتزاعی اتوماتا گفته می شود. این نظریه بسیار نزدیک به نظریه زبان‌های فرمال است. به طوری که اتوماتا اغلب توسط دستهٔ زبان‌های رسمی قابل تشخیص دسته بندی می شوند. اتوماتا نقش اساسی در طراحی کامپایلر و تجزیه کردن (parsing) ایفا می کند. زبان‌هایی که توسط این ماشین‌ها بررسی می‌شوند زبان‌های فرمال هستند.

توضیحات پایه

مثالی از اتوماتا و مطالعه خصوصیات ریاضی چنین اتوماتونی نظریه اتوماتا است.
یک ماشین، یک مدل ریاضی از ماشین با حالات متناهی (FSM) است. یک ماشین شامل مجموعه‌ای متناهی از حالات است که بر اساس ورودی و تابع گذار خود (که می‌تواند به صورت جدول باشد)، از یک حالت به حالت دیگر، تغییر وضعیت می‌دهد. این تابع انتقال به ماشین خودکار می‌گوید که به کدام حالت بعدی با توجه به حالت فعلی و نماد داده شده، برود.

به صورت کلی، یک ماشین شامل مجموعه‌ای متناهی یا شماری از حالات مختلف است.

در ادامه تعریفی مقدماتی از یک نوع اتوماتا ارایه می‌شود که به فهم مفاهیم ضروری مورد بحث در نظریهٔ ماشین‌ها کمک می‌کند.

تعاریف پایه نظریه ماشین‌ها
شرح غیر قراردادی
یک ماشین خودکار قرار است که بر روی تعدادی ورودی از دنباله یا رشته در مراحل زمانی گسسته اجرا شود. در هر مرحله از زمان، ماشین یک ورودی که از مجموعه‌ای از نمادها یا حرف‌ها برداشته شده‌است را، می‌گیرد که به آن الفبا (Alphabet) گفته می‌شود. یک ماشین حاوی مجموعهٔ متناهی از حالت‌هاست. در هر لحظه از اجرا بسته به نوع ماشین، می‌تواند در یکی یا چند تا از حالت‌هایش باشد. در هر مرحلهٔ زمانی، هنگامی که ماشین یک نماد را می‌خواند، بر اساس حالت فعلی و نماد خوانده شده به حالت بعدی پرش یا گذر می‌کند. این تابع روی حالت فعلی و نماد ورودی تابع گذار گفته می‌شود. ماشین تا زمانی که یک ورودی کامل خوانده شود ورودی را نماد به نماد در دنباله‌ای می‌خواند و از حالتی به حالت دیگر بر اساس تابع گذار، گذر می‌کند. زمانی که ورودی نهایی خوانده می‌شود، اصطلاحاً ماشین متوقف شده‌است و به این حالت، حالت نهایی می‌گویند. بر اساس حالت نهایی گفته می‌شود که ماشین یک ورودی را قبول یا رد کرده‌است. زیر مجموعه‌ای از حالت‌های ماشین وجود دارد که به عنوان مجموعهٔ حالت‌های مورد قبول تعریف می‌شود. اگر حالت نهایی یک حالت مورد قبول باشد ماشین ورودی را پذیرفته‌است. در غیر این صورت ورودی رد می‌شود. به مجموعه‌ای از ورودی‌ها که توسط ماشین پذیرفته می‌شود زبان قابل تشخیص ماشین می‌گویند.

انواع ماشین‌های خودکار کراندار
در زیر، سه نوع از ماشین‌های خودکار کراندار ذکر شده است

ماشین‌های خودکار کراندار قطعی
هر وضعیت از یک ماشین خودکار از این نوع، یک گذار برای هر نشانه دارد.
ماشین‌های خودکار کراندار غیر قطعی
وضعیت‌های یک ماشین خودکار کراندار غیر قطعی، ممکن است برای هر نشانه یک گذار داشته باشد و یا اصلا انتقالی نداشته باشد و یا حتی می‌تواند برای یک نشانه، گذارهای متعددی داشته باشد. این ماشین خودکار، کلمه را در صورتی می پذیرد که حداقل یک مسیر از q0 به وضعیتی از F وجود داشته باشد. اگر گذار تعریف نشده باشد، ماشین نمی‌داند که چگونه به خواندن ورودی ادامه دهد و در نتیجه کلمه پذیرفته نمی‌شود.
ماشین‌های خودکار کراندار غیر قطعی با ε-گذار
علاوه بر اینکه می‌توانند با هر نشانه‌ای به وضعیت‌های بیشتری( یا هیچ وضعیتی) پرش کنند، این ماشین‌ها می‌توانند که به روی هیچ نشانه‌ای پرش نکنند. به این معنا که، اگر یک وضعیت گذارهای نامگذاری شده با ε را دارد، این ماشین می‌تواند در هر وضعیتی که به وسیلهٔ ε-گذار بدست آمده قرار گیرد که این کار می‌تواند با واسطه یا بدون واسطهٔ وضعیت‌های دیگر صورت گیرد. مجموعهٔ وضعیت هایی که می‌توان به وسیلهٔ این شیوه از وضعیت q بدست آورد، ε-بستار برای q نامیده می‌شود.
با این وجود می‌توان نشان داد که تمام این ماشین ها، می‌توانند زبان‌های مشابهی را بپذیرند.

گسترهٔ ماشین‌های متناهی
خانوادهٔ زبان هایی که با ماشین‌های توصیف شده در بالا پذیرفته می‌شوند، خانوادهٔ زبان‌های باقاعده نامیده می‌شوند. هر چه یک ماشین قوی تر باشد، می‌تواند زبان‌های پیچیده تری را بپذیرد.

ماشین‌های خودکار این چنینی عبارتند از:

ماشین‌های خودکار پائین فشردنی
این ماشین‌ها همانند ماشین‌های خودکار کراندار قطعی (یا ماشین‌های خودکار کراندار غیر قطعی) هستند با این تفاوت که حافظه را به صورت پشته[۱۳] به دوش می‌کشند. و بنابراین تابع گذار \delta نیز به نشانه‌ای که در بالای پشته قرار دارد وابسته است و همین تابع مشخص می‌کند که در هر گذار، پشته چگونه باید تغییر داده شود. ماشین‌های پائین فشردنی غیر قطعی، زبان‌های مستقل از متن را می پذیرند.
ماشین‌های خودکار کراندار خطی
یک ماشین خودکار کراندار خطی، یک ماشین تورینگ محدود شده است که در آن، به جای یک نوار نامتناهی، فضایی متناسب با اندازهٔ رشتهٔ وارد شده، بر روی نوار وجود دارد. این ماشین‌ها زبان‌های حساس به متنرا می پذیرند.
ماشین‌های تورینگ
این ماشین ها، قدرتمندترین ماشین‌های محاسباتی هستند. این ماشین‌ها دارای یک حافظهٔ نامتناهی (به شکل یک نوار) و یک هد (که می‌تواند نوار را بخواند و تغییر دهد و در سرتاسر نوار در هر جهتی جابجا شود) هستند. ماشین‌های تورینگ با الگوریتم‌ها هم ارزند و پایهٔ نظری برای کامپیوترهای جدید می‌باشند. ماشین‌های تورینگ زبان‌های بازگشتی را می پذیرند و زبان‌های بازگشت شمارش پذیررا شناسایی می‌کنند.

 

تهیه کننده : سیده فاطمه نورانی

در این بخش فایل نظریه زبان ها وماشین ها به صورت پاور پوینت در 225 صفحه برای شما عزیزان قرار گرفت.

شما می توانید به منظور بحث و بررسینظریه زبان ها وماشین ها به انجمن مهندسی کامپیوتر مراجعه نمایید.

از این به بعد فايل هايي که براي دانلود قرار می گیرند چندين بار قبل و بعد از قرار گرفتن بر روي سرور توسط تیم پوپول تست می گردد در نتيجه فايل ها کاملآ سالم هستند اما در برخي مواقع به دليل هاي مختلف فايل ها دچار مشکل مي شوند بدين صورت که پس از دانلود و استخراج فايل ها از سوي نرم افزار Winrar با اخطار CRC رو به رو ميشوند. اما جاي نگراني نيست چون فايل ها به گونه اي فشرده شده اند که داراي قابليت بازيابي هستند. به همين منظور کافيست که فايل معيوب را با استفاده از نرم افزار Winrar اجرا کنيد و سپس با انتخاب گزينه Repair اقدام به تعمير فايل فشرده نماييد.

تمامی فایل ها قابلیت ریکاوری تا 5% را دارند.

لینک دانلود مستقیم فایل

حجم فایل: 10.74 مگا بایت

نظریه زبان ها وماشین ها

لطفا درخواست ها، نظرها و انتقاد خود را برای پیشرفت هرچه سریعتر ما ارسال فرمایید.

چهارشنبه, 03 ارديبهشت 1393 ساعت 09:36

نظریه زبان ها و ماشین ها

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)
نظریه زبان ها و ماشین ها - 3.0 out of 5 based on 2 votes

نظریه زبان ها و ماشین ها


نظریه زبان ها و ماشین ها


در این بخش فایل آموزش نظریه زبان ها و ماشین ها در 78 صفحه برای شما عزیزان قرار گرفت.

شما می توانید به منظور بحث و بررسی نظریه زبان ها و ماشین ها به انجمن مهندسی کامپیوتر مراجعه نمایید.

 از این به بعد فايل هايي که براي دانلود قرار می گیرند چندين بار قبل و بعد از قرار گرفتن بر روي سرور توسط تیم پوپول تست می گردد در نتيجه فايل ها کاملآ سالم هستند اما در برخي مواقع به دليل هاي مختلف فايل ها دچار مشکل مي شوند بدين صورت که پس از دانلود و استخراج فايل ها از   سوي نرم افزار Winrar با اخطار CRC رو به رو ميشوند. اما جاي نگراني نيست چون فايل ها به گونه اي فشرده شده اند که داراي قابليت بازيابي هستند. به همين منظور کافيست که فايل معيوب را با استفاده از نرم افزار Winrar اجرا کنيد و سپس با انتخاب گزينه Repair اقدام به تعمير فايل فشرده نماييد.

تمامی فایل ها قابلیت ریکاوری تا 5% را دارند.

 لینک دانلود مستقیم فایل

حجم فایل:21.65 مگا بایت

 لطفا درخواست ها، نظرها و انتقاد خود را برای پیشرفت هرچه سریعتر  ما ارسال فرمایید.

آخرین ویرایش در سه شنبه, 02 ارديبهشت 1393 ساعت 20:48
پنج شنبه, 25 مهر 1392 ساعت 18:01

نظریه زبان ها وماشین ها

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)
نظریه زبان ها وماشین ها - 5.0 out of 5 based on 2 votes

نظریه زبان ها وماشین ها

نظریه زبان ها وماشین ها

رشته کامپیوتر یک زمینه کاربردی است. کسانی که در این رشته کار می کنند اغلب مسائل علمی را بر مسائل نظری ترجیح می دهند. این امر واقعا در مورد دانشجویان رشته کامپیوتر که علاقه مند به کار بر روی مسائل مشکل در دنیای واقعی هستند صدق می کند.

راه حل های خوب نظری فقط زمانی مورد علاقه دانشجویان این رشته قرار می گیرند که در پیدا کردن راحل خوب کمک کنند. این نگرش درست است، زیرا بدون کاربرد، علاقه مندان کمی به کامپیوتر وجود خواهند داشت.
نظریه زبان ها و ماشین ها، مفاهیم و اصولی را مطرح می کند که در درک ماهیت عمومی این رشته به ما کمک می کند. عرصه رشته کامپیوتر شامل دامنه وسیعی از موضوعات خاص از طراحی ماشین تا برنامه سازی است. کاربرد کامپیوتر در دنیای واقعی وابسته به جزئیات زیادی است که برای کاربرد موفقیت آمیز باید آموخته شود.


یک ماشین ساختاری است که تمام ویژگی های یک کامپیوتر دیجیتال را داراست. ماشین ورودی را دریافت می کند، خروجی را تولید می کند، ممکن است انواع مختلفی از ذخیره سازی را داشته باشد و می تواند در موردانتقال و تبدیل ورود ی به خروجی تصمیم گیری نماید


نظریه مجموعه ها
نظریه مجموعه‌ها شالوده بنیادین و سنگ اساسی بنای ریاضیات جدید است. تعریف‌های دقیق جمیع مفاهیم ریاضی، مبتنی بر نظریه مجموعه‌هاست. گذشته از این، روش‌های استنتاج ریاضی با استفاده از ترکیبی از استدلال‌های منطقی و مجموعه نظری تنظیم شده‌اند. زبان نظریه مجموعه‌ها، زبان مشترکی است که ریاضیدانان در سراسر دنیا با آن صحبت کرده و آن را درک می‌کنند. چنان که اگر کسی بخواهد پیشرفتی در ریاضیات عالی یا کاربردهای عملی آن داشته باشد، باید با مفاهیم اساسی و زبان نظری مجموعه‌ها آشنا شود.

نظریه مجموعه‌ها در اواخر قرن نوزدهم به طور عمده توسط جرج کانتور بنیان گذاشته شد. زمانی که کانتور مفاهیم و استدلال‌های جدید و متهورانخود را منتشر کرد، اهمیت آن‌ها تنها توسط تعداد کمی از ریاضیدانان بزرگ درک شد. اما این نظریه بعدها، تقریباً در تمام شاخه‌های ریاضیات نفوذ کرد و تأثیری عمیق بر گسترش آن‌ها داشت. به‌طوری که حتی باعث تغییر نظریه‌های تثبیت شده گردید و ریاضیدانان سعی کردند مفاهیم ریاضی را بر اساس مجموعه‌ها تعریف کنند. به عنوان مثال می‌توان به تعریف اعداد طبیعی توسط پئانو اشاره کرد. همچنین توسعه بعضی از نظام‌های ریاضی، از قبیل توپولوژی، اساساً به ابزار نظری مجموعه‌ها وابسته‌است. از این‌ها مهم‌تر، نظر مجموعه‌ها نیرویی متحد کننده بدست داده‌است که به تمام شاخه‌های ریاضیات، وضوح و دقتی تازه بخشیده‌است.
هنگامی که می‌خواهیم با مجموعه‌ها آشنا شویم می‌توانیم آن‌ها را به سه صورت مورد مطالعه قرار دهیم: مطالعه مجموعه‌ها در حد آشنایی عمومی، که برای مطالعه علوم پایه لازم است؛ مطالعه مجموعه‌ها به روش طبیعی و مطالعه مجموعه‌ها به روش بنداشتی. در نظریه مجموعه‌ها دو واژه طبیعی و بنداشتی دو واژهم تضاد هم هستند.


نظریه طبیعی مجموعه‌ها
مطالعه  مجموعه‌ها به صورتی طبیعی به عنوان نظریه طبیعی مجموعه‌ها یا Naive set theory است و این همان نظریه‌ای است که در آغاز پیدایش نظریه مجموعه‌ها توسط جرج کانتور مطرح گردید. اما در ادامه، این نظریه درگیر اشکالات و پارادکس‌هایی همچون پارادکس راسل شد، و به این ترتیب نیاز به یک تغییر در نظریه مجموعه‌ها احساس شد و به این ترتیب ریاضیدانانی چون ارنست زرملو سعی کردند نظریه مجموعه‌ها را در قالب یک دستگاه بنداشتی ارایه کنند که این به ایجاد نظریه بنداشتی مجموعه‌ها انجامید.

برای توضیح کامل مطلب و لینک دانلود کتاب نظریه زبان ها وماشین ها لطفا کلیک کنید تا به ادامه مطلب  بروید.

این مورد را ارزیابی کنید
(17 رای‌ها)
مقدمه ای بر نظریه زبان ها و ماشین ها (پیتر لینز) به زبان اصلی با ضمیمه حل تمرین های انتخابی - 3.9 out of 5 based on 17 votes

مقدمه ای بر نظریه زبانها و ماشینها، ویرایش سوم، پیتر لینز (زبان اصلی) با ضمیمه حل تمرین های انتخابی

نویسنده: پیتر لینز

دانشگاه کالیفرنیا در دیویس

کتاب مقدمه ای بر نظریه زبانها و ماشینها، پیتر لینز  در تمامی دنیا به عنوان یکی از مهمترین مرجع های درس نظریه زبان ها و ماشین ها و همچنین مسابقات ACM (ای سی ام) به شمار می آید و بسیار با ارزش است.

درباره کتاب به زبان نویسنده(پیتر لینز)

این کتاب به منظور بحث های مقدماتی زبان ها، اتوماتاها، محاسبات و موضوعات مربوطه، تالیف شده است. این موضوعات در بر گیرنده بخش اصلی از آنچه که به عنوان نظریه محاسبات معرفی شده، نیز می باشد.

آموزش این مبحث مهم در حال حاضر در برنامه درسی علوم کامپیوتر به صورت استاندارد قرار گرفته است و اغلب تدریس آن در اوایل برنامه آموزشی قرار دارد.

پیش نیازهای اساسی برای این کتاب، آگاهی از برخی از زبان های برنامه نویسی سطح بالاتر (معمولا C، C + + یا جاوا) و آشنایی با اصول ساختار داده ها، الگوریتم و البته ریاضیات گسسته که شامل نظریه مجموعه ها، توابع، روابط، منطق، و عناصر استدلال ریاضی است. در این کتاب و مبحث معرفی و توضیح دوره آموزشی علوم کامپیوتر مقدماتی استاندارد و طبیعی است.

 این کتاب در ضمیمه خود، از هر فصل تعدادی تمرین را انتخاب کرده و آنها را به طور کامل حل کرده است.

 

An Introduction to Formal Languages and Automata Third Edition

Peter Linz

University of California at Davis

This book is designed for an introductory course on formal languages, automata, computability, and related matters. These topics form a major part of what is known as the theory of computation. A course on this subject matter is now standard in the computer science curriculum and is often taught fairly early in the program. Hence, the prospective audience for this book consists primarily of sophomores and juniors majoring in computer science or computer engineering.

Prerequisites for the material in this book are knowledge of some higher-level programming languages (commonly C, C++, or Java) and familiarity with the fundamentals of data structures and algorithms. A course in discrete mathematics that includes set theory, functions, relations, logic, and elements of mathematical reasoning is essential. Such a course is part of the standard introductory computer science curriculum.

The Study of the theory of computation has several purposes, most importantly (1) to familiarize students with the foundations and principles of computer science, (2) to teach material that is useful in subsequent courses, and (3) to strengthen student's ability to carry out formal and rigorous mathematical arguments. The presentation I have chosen for this favors the first two purposes, although I would argue that it also serves the third. To present ideas clearly and to give students insight into the material, the text stresses intuitive motivation and illustration of ideas through examples. When there is choice, I prefer arguments that are easily grasped to those that are concise and elegant but difficult in concept. I state definitions and theorems precisely and give the motivation for proofs, but often leave out the routine and tedious details... .

لینک دانلود و  فهرست کامل این کتاب در ادامه مطلب ...

این مورد را ارزیابی کنید
(14 رای‌ها)
ضمیمه 1 و 2 کتاب جامع نظریه زبان ها و ماشین (حسین ضیائی نافچی)(خلاصه اي از کتاب پیتر لینز) - 5.0 out of 5 based on 14 votes

ضمیمه 1 و 2 کتاب جامع نظریه زبان ها و ماشین (حسین ضیائی نافچی)(خلاصه اي از کتاب پیتر لینز)

اگر می خواهید کتاب پیترلینز را به صورت خلاصه شده و به سرعت در 38 صفحه مرور کنید همراه با مثال های حل شده و با لیستی از زبان های معروف نوع اول، دوم، سوم  آشنا شوید. یکی از بهترین گزینه های موجود همین ضمیمه های 1 و 2 استاد حسین ضیائی نافچی خواهد بود.

درس نظریه زبان ها و ماشین ها یکی از پیش نیاز های مهم درس اصول طراحی کامپایلر و  درس های دیگر رشته مهندسی کامپیوتر است، در واقع می توان چنین برداشت کرد که ریشه و شرط اصلی درک نحوه کار کردن کامپایلرها، زبان های برنامه سازی و پذیرش کدها مربوط به فهم صحیح از آتاماتاها، ماشین های تورینگ و نظریه های محاسباتی درس نظریه زبان ها و ماشین ها است. 

ضمیمۀ 1 خلاصه اي از کتاب پیتر لینز را در حدود 38 صفحه خلاصه کرده است!. این ضمیمه براي جمع بندي بسیار مناسب است. شامل تعدادی زیادی مثال حل شده است. در ضمیمۀ 2، تعدادي از زبانهاي نوع اول، دوم و سوم براي راحتی دانشجو آورده شده است. اصل کتاب داراي 8 فصل و 5 ضمیمه میباشد که ضمیمههاي 1 و 2 آن را در این کتاب مشاهده می کنید.

بعضی از ویژگیهاي این کتاب عبارتند از:

 • تشریح دروس در 8 فصل. 
 • تمرینهاي پایان هر فصل و پاسخ به تمرینهاي انتخابی در یکی از ضمیمههاي کتاب.
 • دو نمونه سوال از امتحانات پایان ترم دانشگاه پیامنور همراه با پاسخ تشریحی.
 • استفاده از مثالهاي کاربردي در متن کتاب. 
 • استفاده از 200 تصویر براي تفهیم بهتر مطالب. 
 • ضمیمههاي 1 و 2 که در بالا به آن اشاره شد.
 •  مثالهاي متنوع براي تفهیم بهتر ماشینهاي تورینگ (فصل 8) 

بسیاري از این ویژگیها براي اولین بار در این کتاب استفاده شده است.

 

لینک دانلود و  فهرست کامل این کتاب در ادامه مطلب ...

یکشنبه, 28 اسفند 1390 ساعت 00:00

اسلاید های نظریه زبان ها و ماشین (استاد ماهان)

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(9 رای‌ها)
اسلاید های نظریه زبان ها و ماشین (استاد ماهان) - 4.7 out of 5 based on 9 votes

اسلاید های نظریه زبان ها و ماشین (استاد ماهان)

می توان گفت یکی از کاملترین و مناسب ترین منابع درس نظریه که به صورت اسلاید ارائه شده است، همین اسلایدها ست که برای شما قرار داده ایم. 

درس نظریه زبان ها و ماشین ها یکی از پیش نیاز های مهم درس اصول طراحی کامپایلر و  درس های دیگر رشته مهندسی کامپیوتر است، در واقع می توان چنین برداشت کرد که ریشه و شرط اصلی درک نحوه کار کردن کامپایلرها، زبان های برنامه سازی و پذیرش کدها مربوط به فهم صحیح از آتاماتاها، ماشین های تورینگ و نظریه های محاسباتی درس نظریه زبان ها و ماشین ها است. 

این اسلایدها در 11 بخش جدا هم قرار گرفته اند، که توسط استاد ماهان جمع آوری شده است، این اسلایدها از سطح کیفی خوبی برخوردار بوده و در تمای فصل ها مثال های زیادی به کار رفته است. این اسلایدها لایه باز بوده که در صورت نیاز به سبک خود می توانید آنها را تغییر دهید.

از ویژگی های این اسلایدها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. استفاده و حل مثال، در تمامی بخش ها و موضوعات، به منظور تفهیم بهتر درس
 2. بیان تمامی مسائل و موضوعات مربوط به درس نظریه زبان ها و ماشین ها ( توجه به فهرست مطالب)
 3. طبقه بندی خوب مطالب
 4. ...  

لینک دانلود و  فهرست کامل این کتاب در ادامه مطلب ...

آخرین ویرایش در یکشنبه, 28 اسفند 1390 ساعت 01:18
صفحه1 از2

خبرنامه

آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید تا از آخرین اخبار مطلع شوید.

تماس با ما

اطلاعات تماس گروه روبوک

 • شماره پیامکی: 50002853627180
 • شماره تماس : 09387137519 (9 صبح الی 4 بعدازظهر)
 • آدرس ایمیل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

با ما در تماس باشید

ما را در صفحات اجتماعی دنبال نمایید...