ورود ثبت

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد یک حساب کاربری

تکمیل کردن تمام فیلدهای مشخص شده با (*) لازم است.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تایید رمز عبور *
ایمیل *
تایید ایمیل *
کد امنیتی *

دانلود کتاب

  

  

دانلود رایگان کتاب با لینک مستقیم

 کتاب، مقاله و مطلب خود را در 30000 عنوان کتاب، مقاله، مجله و ... سایت روبوک جستجو و با لینک مستقیم دانلود نمایید.

با توجه به بالا بودن تعداد کتاب ها، اگر موفق به پیدا کردن کتاب خود نشدید، لطفا در جستجو جزییات بیشتری را بنویسید.

  

  

سفارش ترجمه و تایپ

سفارش ترجمه و تایپ

شنبه, 04 خرداد 1392 ساعت 01:52

آزمایشگاه شیمی عمومی 1

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(25 رای‌ها)
آزمایشگاه شیمی عمومی 1 - 5.0 out of 5 based on 25 votes

آزمایشگاه شیمی عمومی 1 

آزمایشگاه شیمی عمومی 1

یکی از دروس مهم در رشته  شیمی ( انواع گرایشها) گذراندن واحدهای آزمایشگاهی می باشد. اولین آزمایشی که یک دانشجو رشته شیمی باید بگذراند آزمایشات مربوط به درس شیمی عمومی 1 می باشد. در اینجا یک کتاب کامل و مفید  با عنوان  آزمایشگاه شیمی عمومی 1 تالیف حسین اختر محققی  را برای شما عزیزان قرار داه ایم که امیدوارم مفید واقع شود. این کتاب توضیحات مفید وکاملی درباره آزمایشگاه و وسایل آزمایشگاهی و نحوه کار در آزمایشگاه و همچنین آزمایشاتی که در درس شیمی عمومی 1 باید انجام شود ارائه می دهد. این کتاب دارای 7 فصل می باشد. در پیشگفتار این کتاب اینچنین آمده است :

 

پيشگفتار

دروس آزمايشگاهي از مهمترين واحد هاي درسي دانشجويان رشته هاي فني و تجربي محسوب مي شود و در اين ميان آزمايشگاه هاي شيمي در آموزش دانشجويان رشته هاي مرتبط با شيمي نقش بسزايي را ايفا مي كند ، به طوري كه يادگيري و داشتن مهارت كافي براي كار در آزمايشگاه هاي شيمي مي تواند در تضمين آينده شغلي آنها بسيار موثر باشد .

در اين كتاب كليه مطالب موجود در قالب فصل بندي هاي جداگانه ارائه شده و تا حدامكان و به خصوص در آزمايش هاي پنج فصل اول كه از اساسي ترين و مهمترين آزمايش هاي مربوط به آزمايشگاه شيمي عمومي ( 1) مي باشند سعي شده است نكات مهم و كليدي مربوط به انجام آزمايش ها ارائه شود و همچنين تمامي اشكال موجود ، با دقتي زيا د و شخصا توسط مولف طراحي شد تا اين كتاب بتواند به عنوان يك مجموعه مفيد براي دانشجويان محسوب شود .

فصل اول كتاب مربوط به آشنايي با محيط آزمايشگا هي و قوانين و نكات مربوط به آن بوده و شش فصل ديگر هم درباره آزمايش ها و مطالب مرتبط با آنهاست كه هريك از اين شش فصل شامل مقدمه فصل ، آزمايش هاي مربوطه و سئوالات مطرح شده درباره مطالب گفته شده مي باشد و البته لازم به ذكر است كه در مقدمه هر فصل ، مطالب مشترك بين آزمايش هاي آن فصل آورده شده است و بنابراين سئوالات مشتركي هم كه در پايان مقدمه فصل مطرح شده، مربوط به آن آزمايش ها مي باشد .

قدم اول در تاليف كتاب كه سخت ترين مرحله كار بود به ياري خد ا برداشته شد و اميدوار هستم كه با همكاري اساتيد و مسئولان محترم دانشگاه ها، درآينده باز هم بهتر و كامل تر شود .

درخاتمه از همكاري همه اساتيد محترم و مسئولان گرامي امور پژوهشي دانشگاه هاي اميديه ، ماهشهر ، اراك ، شاهرود ، بروجرد و دورود و نيز تلاش هاي صادقانه خانم ها مينا ابراهيمي و فاطمه اختر محققي و آقاي عرفان زياري فر و كليه عزيزاني كه در تاليف اين كتاب نقش داشتند تشكر مي كنم .

                                                                                      حسين اختر محققي
                                                                                          

برای فهرست کامل مطالب و لینک دانلود لطفا به ادامه مطلب بروید.

سه شنبه, 21 آذر 1391 ساعت 01:29

اسلایدهای شیمی عمومی 2

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(4 رای‌ها)
اسلایدهای شیمی عمومی 2 - 5.0 out of 5 based on 4 votes

اسلایدهای شیمی عمومی 2

شیمی عمومی 2 از جمله دروسی است که در ترم دوم رشته شیمی (انواع گرایشها) تدریس می شود و الزامی است که دانشجویان ان را بگذرانند در اینجا یک نمونه از کتاب شیمی عمومی 2 که بصورت اسلاید می باشد را برای شما عزیزان قرار داده ایم. این مجموعه بسیار سودمند و کامل می باشد و بسیاری از فصول مورد نیاز دانشجویان در آن مطرح و بررسی شده است.

این مجموعه دارای 6 فصل می باشد. که فصل اول آن درباره اسیدها و بازها می باشد که دانشجویان بعد از مطالعه این فصل اطلاعاتی کامل درباره اسیدها و بازها و انواع آنها و نحوه واکنشها و ساختمان آنها بدست می آورند. فصل دوم درباره تعادل های آبی  می باشد که بعد از مطالعه این فصل می توانید سوالات مربوط به انواع تعادل های انحلال پذیری و انواع تیتراسیون ها را براحتی پاسخ دهید. در فصل سوم که درباره الکتروشیمی می باشد توضیحاتی درباره انواع پیل های شیمیایی و انواع واکنش های اکسایش و کاهش داده می شود که بسیار کامل و مفید خواهد بود. در فصل چهارم که مربوط به شیمی عناصر غیر فلزی می باشد اطلاعاتی درباره انواع نافلزها و ویژگیها و مشخصات آنها و بررسی گروههای نافلز جدول تناوبی می باشد. در فصل پنجم مربوط به شیمی فلزات می باشد که انواع فلزات موجود در جدول تناوبی و ویژگی ها و مشخصات گروهی آنها بطور کامل بررسی می شود و در فصل ششم که ادامه شیمی فلزات می باشد و در این فصل انواع ترکیبات و واکنش های فلزات بررسی می شود.امیدوارم این مجموعه برای شما عزیزان مفید واقع شود.

برای فهرست کامل مطالب و لینک دانلود لطفا به ادامه مطلب بروید.

پنج شنبه, 09 آذر 1391 ساعت 12:55

شیمی عمومی علی افضل صمدی

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(5 رای‌ها)
شیمی عمومی علی افضل صمدی - 4.8 out of 5 based on 5 votes

شیمی عمومی علی افضل صمدی

درس شیمی عمومی یکی از دروس اولیه و پایه می باشد که در رشته شیمی (انواع گرایشها) تدریس خواهد شد. کتاب شیمی عمومی دکتر علی افضل صمدی یک کتاب مناسب و یک منبع عالی برای این درس می باشد. در این کتاب تمامی مطالب اولیه و پایه برای یادگیری دروس تخصصی تر گرداوری شده و با زبانی ساده بیان شده است. برای دانشجویانی که بدنبال یادگیری شیمی به شیوه ای عالی و جامع و داشتن پیش زمینه ای قوی هستند این کتاب بسیار سودمند می باشد چون علاوه بر اینکه  تمامی مطالب مورد نیاز برای گذراندن درس شیمی عمومی بطور کامل بیان شده است مطالبی جامع تر و مفید تر و در سطحی بالاتر نیز به زبانی ساده بیان شده است. این کتاب دارای 14فصل می باشد که برای شما دانشجویان محترم قرار داده ایم که شامل مطالب زیر می باشد:

برای فهرست کامل مطالب و لینک دانلود لطفا به ادامه مطلب بروید.

دوشنبه, 13 آذر 1391 ساعت 01:25

اسلاید های شیمی عمومی

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(4 رای‌ها)
اسلاید های شیمی عمومی - 5.0 out of 5 based on 4 votes

اسلاید های شیمی عمومی

هدف :
شیمی علم اتمها پیوندها و مولکولهاست. دانشی که می تواند خواص ماده چگونگی تغییرات و شیوه تولید آنها را از هسته اتم گرفته تا کهکشانها را بررسی کند. و رشته شیمی رشته ای است که به پرورش متخصصانی می پردازد که با مطالعه تحقیق و آزمایش به ابداع و نواوری پرداخته و یا فراورده های شیمیایی را کنترل می کنند . در کتاب شیمی عمومی بسیاری از مطالب شیمی را به صورت چکیده و اولیه میتوانید مطالعه کنید و دانشجویان رشته شیمی ابتدا لازم است این کتاب را مطالعه کنند. این کتاب با توضیحاتی درباره ساختار اتم و چگونگی شناخت ساختار اتم - انواع پیوندهای شیمیایی و نحوه ایجاد آنها – توضیحاتی درباره جامدات و مایعها و گازها می تواند اطلاعات مفیدی را در اختیار شما عزیزان قرار دهد.

برای فهرست کامل مطالب و لینک دانلود لطفا به ادامه مطلب بروید.

خبرنامه

آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید تا از آخرین اخبار مطلع شوید.

تماس با ما

اطلاعات تماس گروه روبوک

  • شماره پیامکی: 50002853627180
  • شماره تماس : 09387137519 (9 صبح الی 4 بعدازظهر)
  • آدرس ایمیل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

با ما در تماس باشید

ما را در صفحات اجتماعی دنبال نمایید...