ورود ثبت

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد یک حساب کاربری

تکمیل کردن تمام فیلدهای مشخص شده با (*) لازم است.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تایید رمز عبور *
ایمیل *
تایید ایمیل *
کد امنیتی *

دانلود کتاب

  

  

دانلود رایگان کتاب با لینک مستقیم

 کتاب، مقاله و مطلب خود را در 30000 عنوان کتاب، مقاله، مجله و ... سایت روبوک جستجو و با لینک مستقیم دانلود نمایید.

با توجه به بالا بودن تعداد کتاب ها، اگر موفق به پیدا کردن کتاب خود نشدید، لطفا در جستجو جزییات بیشتری را بنویسید.

  

  

سفارش ترجمه و تایپ

سفارش ترجمه و تایپ

چهارشنبه, 04 ارديبهشت 1392 ساعت 01:17

شیمی آلی پیشرفته کری (جلد دوم) (زبان اصلی)

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(13 رای‌ها)
شیمی آلی پیشرفته کری (جلد دوم) (زبان اصلی) - 4.9 out of 5 based on 13 votes

شیمی آلی پیشرفته کری (جلد دوم) (زبان اصلی)

شیمی آلی پیشرفته کری (جلد دوم) (زبان اصلی)

یکی از کتابهای مفید در زمینه شیمی آلی پیشرفته، کتاب شیمی آلی پیشرفته کری می باشد که برای دانشجویان ارشد بسیار مفید و قابل استقاده است. این کتاب دارای دو جلد می باشد که جلد اول آن درباره  ساختار و مکانیسم واکنش ها است که دارای 13 فصل است. که قبلتر جلد اول آن را به صورت زبان اصلی برای شما عزیزان قرار دادیم.در اینجا جلد دوم این کتاب را که درباره واکنشها و سنتز است  ویرایش پنجم آن را به صورت زبان اصلی قرار داده ایم این جلد کتاب هم دارای 13 فصل است. امیدوارم که برای شما عزیزان مفید واقع شود. مطالعه آن را به شما عزیزان توصیه می کنم زیرا دارای مثالهای زیبا و شکلهای گویا می باشد. در قسمت معرفی این کتاب اینچنین آمده است :

معرفی

تمرکز جلد دوم در موضوعات مرتبط و نزدیک به واکنش ها و سنتز است. در هر یک از دوازده فصل ابتدا، از نظر ما یک گروه از واکنش های مرتبطی  که برای بحث و بررسی در درجه اول بر اساس سودمندیشان برای  سنتز انتخاب شده اند. برای هر واکنش  ما در حال حاضر یک طرح کلی از مکانیسم آن، regio و stereochemical  ویژگی ها، و اطلاعات مربوط به شرایط واکنش معمولی که معمولا بیشتر استفاده می شود را قرار داده ایم.

این طرح ها شامل نمونه های مختلف، که ممکن است شامل نمونه هایی از واکنش در مولکول های نسبتا ساده و یا در ساختارهای پیچیده تر باشد. هدف ازاین فصل ایجاد  یک مبنای اساسی دانش در مورد واکنش های آلی در زمینه سنتز است.  ما می خواهیم قادر به پاسخ به سوالات مانند:  از طریق چه تحولی به  واکنش دست یابید؟  مکانیسم واکنش چیست؟  چه معرفها و شرایط واکنش به طور معمول استفاده می شود؟ چه مواد می تواند کاتالیزواکنش باشند؟ واکنش به سایر گروههای عملیاتی و steric چگونه حساس است؟ محیط زیست؟ چه عواملی کنترل stereoselectivity  در واکنش باشد ؟ تحت چه شرایط واکنش enantioselective  است؟

سنتز استفاده از یک یا چند واکنش برای آماده سازی ترکیب هدف خاص، و می تواند به تحول تک مرحله ای و یا مربوط تعدادی از گام های پی در پی باشد.   انتخاب یک واکنش یا مجموعه ای از واکنش های سنتز شامل قضاوت در مورد امکان موثر ترین در میان گزینه های در دسترس است. ممکن است تعدادی از احتمالات  برای سنتز ترکیب خاص وجود داشته باشد. 

قدرت منحصر به فرد سنتز توانایی ایجاد مولکولها و مواد جدید با خواص با ارزش است. این ظرفیت را می توان برای ارتباط  برقرار کردن با جهان طبیعی مورد استفاده قرار داد،همانطور که در درمان بیماری یا تولید مواد غذایی استفاده می شود، اما آن را نیز می توان در تولید ترکیبات و مواد فراتر از ظرفیت سیستم های زنده مورد استفاده قرار داد. جهان حاضر ما با استفاده از مقادیر زیادی از پلیمرهای مصنوعی، به طور عمده از نفت سنتز و مشتق شده است.

توسعه فناوری نانو، برای پیش بینی و استفاده از خواص در سطح مولکولی برای تجزیه، انتقال انرژی، و مدیریت اطلاعات  متمرکز است و همچنین توجه روی  آرایه های multimolecular و سیستم قادر خود نصب است. ما
می توان انتظار داشت که در آینده سنتز، مواد جدید را با خواص منحصر به فرد به وجود بیاورد که اثرات عمیقی در زمینه درمانشناسی  و مواد پلیمری ایجاد نماید.

برای فهرست کامل مطالب و لینک دانلود لطفا به ادامه مطلب بروید.

شنبه, 31 فروردين 1392 ساعت 00:55

شیمی آلی پیشرفته کری (جلد اول) (زبان اصلی)

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(14 رای‌ها)
شیمی آلی پیشرفته کری (جلد اول) (زبان اصلی) - 4.6 out of 5 based on 14 votes

شیمی آلی پیشرفته کری (جلد اول) (زبان اصلی)

شیمی آلی پیشرفته کری (جلد اول) (زبان اصلی)

یکی از کتابهای مفید در زمینه شیمی آلی پیشرفته، کتاب شیمی آلی پیشرفته کری می باشد که برای دانشجویان ارشد بسیار مفید و قابل استقاده است. این کتاب دارای دو جلد می باشد که جلد اول آن درباره  ساختار و مکانیسم واکنش ها است که دارای 13 فصل است. در اینجا جلد اول آن را به صورت زبان اصلی قرار داده ایم. امیدوارم که برای شما عزیزان مفید واقع شود. مطالعه آن را به شما عزیزان توصیه می کنم زیرا دارای مثالهای زیبا و شکلهای گویا می باشد.در مقدمه این کتاب اینچنین آمده است:

مقدمه به نسخه چهارم

هدف از این متن برای ایجاد کردن  پایه و اساس شیمی آلی مقدماتی به دانش آموزان و خوانندگان دیگر است تا درک عمیق تری از ساختار و مکانیسم و روابط بین آنها داشته باشند. ما داده های خاص و نمونه هایی ارائه داده ایم که با آن اصول کلی که مورد بحث است را نشان دهیم. هدف ما استحکام بخشیدن به درک دانش آموز از مفاهیم اساسی وهمچنین نشان دادن راه تغییرات ساختاری خاص و مکانیسم واکنش است.

سه فصل اول به ترتیب  بحث در مورد نظریه پیوند اساسی، فضایی، و ترکیب بود. فصل 4 بحث در مورد استفاده از مطالعه و شرح مکانیسم های واکنش است . فصل 9  بر آروماتیسیته و تثبیت کننده های معطر تمرکز دارد و می تواند در مرحله قبل از یک دوره استفاده شود اگر یک مربی بخواهد این کار را انجام دهد.  فصلهای دیگر در مورد انواع خاص مکانیسم ها، از جمله جایگزینی هسته دوستی، افزایشی قطبی و حذفی، اسیدهای کربن و انولها، شیمی کربونیل، جایگزینی آروماتیک، واکنش های هماهنگ، واکنش های رادیکال های آزاد، و فتوشیمیایی بحث شده  است.

هر دو زبان از تئوری باند ظرفیت و نظریه اوربیتال مولکولی در بحث اثرات ساختاری در واکنش و مکانیزم استفاده می شود. قصد ما نشان دادن هر دو رویکرد برای تفسیراست.  یک دهه از انتشار نسخه سوم  می گذرد. این دهه  پیشرفت های قابل توجهی در مناطق تحت پوشش متن دیده شده است. شاید بیشتر قابل توجه باشد که استفاده از روشهای محاسباتی طیف بسیار وسیع تری از مشکلات ساختار و مکانیزم است. ما شرح روشهای محاسباتی را به روز رسانی کرده و نمونه هایی در سراسر متن از چگونگی استفاده از روشهای محاسباتی به واکنش های خاص گنجانده شده است.

منابع ادبیات اولیه برای مسائل خاص از ساختار، واکنش پذیری و مکانیزم ارائه شده است. اینها  برای نشان دادن موضوع مورد بحث است، و قطعا، نمی تواند جامع باشد.  انتخاب مثال ها و منابع هیچ اولویتی درباره  مفهوم یا انتشار نمی باشد.  بلکه اشاره به بررسی کلی است  که می تواند پوشش وسیع تری از موضوعات مختلف را فراهم کند که  معمولا داده شده اند.

مشکلات در پایان هر فصل نشان دهنده استفاده از مفاهیم به ساختارهای جدید و شرایط، به جای بررسی مواد به صراحت در متن ارائه شده است.

ما بر این باوریم که مواد در قسمت A و قسمت B به دانش آموزان پیشرفته در مقطع کارشناسی و آغاز کارشناسی ارشد با یک پس زمینه اجازه خواهد داد که آنها  به درک، تجزیه و تحلیل، و اعمال ادبیات اولیه و بررسی در شیمی آلی بپردازند. ما امیدواریم که که این نسخه جدید در خدمت به دانش آموزان و معلمان در پرورش  درک مبانی ساختاری و مکانیکی شیمی آلی وایجاد دانش گسترده ای از انواع اساسی ترین واکنش در شیمی آلی ادامه دهد.


F. A. Carey
R. J. Sundberg

 

برای فهرست کامل مطالب و لینک دانلود لطفا به ادامه مطلب بروید.

جمعه, 23 فروردين 1392 ساعت 15:59

شیمی آلی 1 (طیبه پرتوی)(اسلاید)

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(7 رای‌ها)
شیمی آلی 1 (طیبه پرتوی)(اسلاید) - 4.4 out of 5 based on 7 votes

شیمی آلی 1 (طیبه پرتوی)(اسلاید)

شیمی آلی 1 (طیبه پرتوی)(اسلاید)

یکی از واحدهای اصلی برای دانشجویان رشته شیمی (انواع گرلیشها) درس 3 واحدی شیمی آلی 1 می باشد که از ترم 3 به بعد باید آن را بگذرانند و پیش نیاز خیلی از دروس الزامی و اصلی دیگر است . در اینجا کتاب شیمی آلی 1 نوشته ی طیبه پرتوی از انتشارات دانشگاه پیام نور را به صورت اسلاید قرار داده ایم که امیدوارم برای شما عزیزان مفید واقع شود. این کتاب دارای 10 فصل می باشد و شامل تمامی مطالب مهم و اولیه برای شروع یادگیری شیمی در زمینه آلی می باشد چون دانشجویان در شیمی آلی 1 مطالب اولیه و پایه برای یادگیری واکنشها و سنتز ترکیبات آلی گوناگون که در کتابهای شیمی آلی 2 و 3 و تمامی دروس مرتبط یه شیمی آلی بیان می شود را یاد می گیرند. لذا مطالعه این کتاب را به تمامی دانشجویان عزیز پیشنهاد می کنم.

در شیمی آلی 1 بسیاری از مطالب مربوط به هدروکربن های سیر شده و سیر نشده  بیان شده است. بعضی از ترکیبهای آلی ، فقط شامل دو عنصر هیدروژن و کربن می‌باشند و در نتیجه آنها را هیدروکربن می‌نامند. با تکیه بر ساختار ، هیدروکربنها را به دو گروه و طبقه اصلی یعنی آلیفاتیک و آروماتیک تقسیم می‌کنند. هیدروکربنهای آلیفاتیک خود به چند خانواده: آلکانها ، آکینها و همانندهای حلقوی آنها (سیکلوآلکانها و…) تقسیم می‌شوند. متان ، ساده ترین عضو خانواده آلکانها است.

برای فهرست کامل مطالب و لینک دانلود لطفا به ادامه مطلب بروید.

شنبه, 17 فروردين 1392 ساعت 02:38

شیمی آلی ولهارد (vollhardt) به زبان اصلی

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(10 رای‌ها)
شیمی آلی ولهارد (vollhardt) به زبان اصلی - 4.5 out of 5 based on 10 votes

شیمی آلی ولهارد (vollhardt) به زبان اصلی

شیمی آلی ولهارد (vollhardt) به زبان اصلی

دانشجویان رشته شیمی (انواع گرایشها) باید حتما شیمی آلی 1 و 2 و 3 را در طی دوران تحصیل در مقطع کارشناسی بگذرانند. یکی از کتابهای خوب و کامل و جامع در این زمینه شیمی آلی ولهارد می باشد که در بسیاری از دانشگاهها به عنوان کتاب مرجع به دانشجویان معرفی می شود. در اینجا کتاب شیمی آلی ولهارد را به صورت زبان اصلی قرار داده ایم .در مقدمه این کتاب این چنین آمده است که :

در این نسخه از شیمی آلی:  ساختار و عملکرد، هدف ما  حفظ و کمک به دانشجویان   برای سازماندهی تمام اطلاعات ارائه شده در این دوره و بصورت یک چارچوب منطقی برای درک شیمی آلی معاصرمی باشد.  این چارچوب تاکید می کند که ساختار یک مولکول آلی چگونه عملکرد مولکول  را در واکنشهای شیمیایی تعیین میکند. در نسخه ششم، ما روشهای درک واکنش، مکانیسم ها، و تجزیه و تحلیل مصنوعی،  به کار بردن مفاهیم شیمیایی در شرایط واقعی را تقویت کرده ایم.  ما برنامه های کاربردی جدید از شیمی آلی را  در زندگی،  علوم، شیوه های صنعتی، شیمی سبز، و نظارت بر محیط زیست وپاک کردن را گنجانده ایم.

این کتاب چون شامل مطالب و توضیحات کامل است  در درک شیمی آلی می تواند برای شما عزیزان بسیار مفید واقع شود. این کتاب دارای 26 فصل می باشد.

برای فهرست کامل مطالب و لینک دانلود لطفا به ادامه مطلب بروید.

آخرین ویرایش در شنبه, 17 فروردين 1392 ساعت 02:38
شنبه, 10 فروردين 1392 ساعت 05:11

شیمی آلی 2 طیبه پرتوی(دانشگاه پیام نور)

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(12 رای‌ها)
شیمی آلی 2 طیبه پرتوی(دانشگاه پیام نور) - 4.4 out of 5 based on 12 votes

 شیمی آلی 2 طیبه پرتویی(دانشگاه پیام نور)

شیمی آلی 2 طیبه پرتوی(دانشگاه پیام نور)

یکی از دروس مهم در رشته شیمی ( انواع گرایشها) شیمی آلی 2 می باشد که یک درس 3واحدی است و در ترم 4 به بعد دانشجویان می توانند آن را بگذرانند.در اینجا کتاب شیمی آلی 2 نوشته طیبه پرتوی از انتشارات دانشگاه پیام نور را به صورت اسلاید قرار داده ایم  که حاوی مطالب و اشکال بسیار جامع و کاملی است که نه تنها برای دانشجویان دانشگاه پیام نور بلکه برای تمامی دانشجویان رشته شیمی می تواند کتابی بسیار مفید باشد و در درک و یادگیری این درس  بسیار به دانشجویان کمک کند. این کتاب شامل 7 فصل می باشد. در این فصلها علاوه بر این که شامل تمامی نکات و مطالب مربوط به عنوان هر فصل می باشد در هر فصل تعدادی سوال به نام خود آزمایی نیز وجود دارد که می تواند در یادگیری بهتر مطالب بسیار مفید باشد.

برای فهرست کامل مطالب و لینک دانلود لطفا به ادامه مطلب بروید.

سه شنبه, 29 اسفند 1391 ساعت 01:48

شیمی آلی (مک موری)

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(22 رای‌ها)
شیمی آلی (مک موری) - 4.1 out of 5 based on 22 votes

شیمی آلی (مک موری)

شیمی آلی (مک موری)

یکی دیگر از کتابهای کامل و مهم در زمینه شیمی آلی کتاب شیمی آلی مک موری می باشد که توسط اساتید زیادی مطالعه آن به دانشجویان توصیه می شود. این کتاب شامل  مطالب بسیار کامل و جامعی درباره تمامی فصول شیمی آلی  است که در دانشگاهها توسط اساتید برای دانشجویان رشته شیمی تدریس می شود.علاوه بر آن شامل عکسها و نکاتی است که در فهم مطالب شیمی آلی بسیار به دانشجویان کمک می کند. در اینجا این کتاب را برای شما عزیزان بصورت زبان اصلی قرار داده ایم امیدوارم مفید واقع شود. این کتاب دارای 31 فصل می باشد.

برای فهرست کامل مطالب و لینک دانلود لطفا به ادامه مطلب بروید.

صفحه1 از2

خبرنامه

آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید تا از آخرین اخبار مطلع شوید.

تماس با ما

اطلاعات تماس گروه روبوک

  • شماره پیامکی: 50002853627180
  • شماره تماس : 09387137519 (9 صبح الی 4 بعدازظهر)
  • آدرس ایمیل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

با ما در تماس باشید

ما را در صفحات اجتماعی دنبال نمایید...