ورود ثبت

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد یک حساب کاربری

تکمیل کردن تمام فیلدهای مشخص شده با (*) لازم است.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تایید رمز عبور *
ایمیل *
تایید ایمیل *
کد امنیتی *

دانلود کتاب

  

  

دانلود رایگان کتاب با لینک مستقیم

 کتاب، مقاله و مطلب خود را در 30000 عنوان کتاب، مقاله، مجله و ... سایت روبوک جستجو و با لینک مستقیم دانلود نمایید.

با توجه به بالا بودن تعداد کتاب ها، اگر موفق به پیدا کردن کتاب خود نشدید، لطفا در جستجو جزییات بیشتری را بنویسید.

  

  

سفارش ترجمه و تایپ

سفارش ترجمه و تایپ

جمعه, 31 مرداد 1393 ساعت 01:48

آموزش نرم افزار Microsoft Project

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

 آموزش نرم افزار Microsoft Project

آموزش نرم افزار Microsoft Project 2007

نرم‌افزار ام‌اس پروجکت (Microsoft Project) برای مدیرت پروژه‌ها بر پایه علم مدیریت پروژه کاربرد دارد و جزو زیر مجموعه نرم‌افزار آفیس است. نرم‌افزار MS Project تصویر بزرگی از پروژه را در اختیارتان قرار می‌دهد که می‌توانید تمامی جزئیاتی که برای رسیدن به هدف باید تکمیل شوند را در آن پر کرده و آنها را سازماندهی نمائید. بدون تردید ایده‌های خوب را خودتان باید فراهم نمایید اما Microsoft Project به شما کمک می‌کند تا با روشی سازماندهی شده، ایده‌ها و افکارتان را ثبت و آنها را به طرحی قابل اجرا تبدیل کنید. با Microsoft Project به سادگی می‌توانید زمان تکمیل هر فعالیت یا هر فاز از پروژه را تخمین بزنید و مطمئن شوید که می‌توانید پروژه را در موعد مورد مقرر به اتمام برسانید. در نهایت هنگامیکه اجرای پروژه آغاز می‌گردد، می‌توانید برنامه‌ریزی را با توجه به تاریخ‌های واقعی شروع و پایان فعالیت‌ها بهنگام سازی کنید، در این حالت Microsoft Project برنامه را مجدداً محاسبه نموده و نشان می‌دهد که فعالیت‌ها تا چه اندازه زودتر یا دیرتر به اتمام رسیده‌اند. در آخر شاید مهمترین مزیت استفاده از Microsoft Project این باشد که در طول مدت مراحل برنامه‌ریزی و انجام پروژه می‌توانید گزارش‌هایی که نشان دهنده برنامه و میزان پیشرفت کار است را چاپ کنید. همانطور که می‌دانید، اگر بیش از یک نفر در اتمام یک پروژه مشارکت داشته باشد، ایجاد ارتباط موثر، عامل اصلی و اساسی برای یک نتیجه مطلوب است.

Microsoft Project يكی از قوی‌ترين و قديمی‌ترين نرم‌افزارهای موجود كنترل پروژه محسوب می‌شود. اين نرم‌افزار قريب به 10 سال است كه به بازار ايران وارد شده و به شكل گسترده توسط كاربران و برنامه‌ريزان پروژه مورد استفاده قرار می‌گیرد. مهندسان كنترل پروژه عموماً از اين نرم‌افزار به عنوان ابزاری جهت مديريت زمان پروژه‌ها استفاده می‌كنند. این برنامه، برخلاف وجود برخی محدوديت‌ها و كمبودها (در مقايسه با نرم‌افزارهای مشابه) به عنوان يک نرم‌ افزار كاربردی و پرطرفدار در جهان و خصوصاً در ايران روزانه مورد استفاده كاربران بی‌شماری قرار می‌گيرد و یکی از پرکاربردترین نرم افزارهای مدیریت و کنترل پروژه جهت انجام وظایفی مانند دسترسی آسان و سریع به اطلاعات مربوط به پروژه، پیش بینی و برآورد هزینه‌ها، انتخاب ترکیبی درست از منابع به صورت مجازی، تخمین زمان، منابع و فعالیت‌های مورد نیاز، پیگیری پیشرفت پروژه و غیره در میان مدیران پروژه به شمار می‌آید.

قابلیت‌های نرم افزار Microsoft Project :
- مدیریت موثر منابع.
- طرح ریزی موثر برای کارهای مختلف پروژه.
- بالابردن توان کار گروهی و ارتباط موثر تیم پروژه با یکدیگر.
- نمایش جدول زمانی از فعالیت‌های افراد گروه.
- دسترسی آسان و سریع به اطلاعات.
- امکانات گزارش دهی بسیار قدرتمند.
- سادگی سازمان دهی داده‌های موجود.
- امکانات بودجه‌ریزی انعطاف پذیر.
- امکان استفاده از نمودار‌های گانت.
- فیلدهای سفارشی چند مقداره.
- سازگار با جدیدترین نسخه‌های ویندوز.

کنترل پروژه یکی از اصلی ترین و پر کاربردترین دروس مهندسی صنایع می باشد که در حال حاضر می توان گفت تمامی شرکت ها از مبحث کنترل پروژه برای پیش بینی وضعیتشان استفاده می کنند. برای سهولت در امر کنترل پروژه نرم افزارهایی همچون MS Project و Primavera و … استفاده می شود.

نرم‌افزار Microsoft Project يكی از قوی‌ترين و قديمی‌ترين نرم‌افزارهای موجود كنترل پروژه محسوب می‌شود. اين نرم‌افزار قريب به 10 سال است كه به بازار ايران وارد شده و به شكل گسترده توسط كاربران و برنامه‌ريزان پروژه مورد استفاده واقع می‌شود. مهندسان كنترل پروژه عموماً از اين نرم‌افزار به عنوان ابزاری جهت مديريت زمان پروژه‌ها استفاده می‌كنند. مايكروسافت پروجكت، عليرغم وجود برخی محدوديت‌ها و كمبودها (در مقايسه با نرم‌افزارهای مشابه) به عنوان يك نرم‌افزار كاربردی و پرطرفدار در جهان و خصوصاً در ايران روزانه مورد استفاده كاربران بی‌شماری قرار می‌گيرد.

سهولت كار با اين نرم‌افزار ، قابليت استفاده از امكانات Windows ، سازگاری با ساير نرم‌افزارهايMS Office و شباهت كامل محيط و جعبه ابزارهای آن با ساير محصولات مايكروسافت، راهنمای Online و كامل داخل برنامه، وجود گزارش‌ها وView های متنوع، امكان تعريف View ها وTableهای جديد و به طوركلی داشتن يك محيطUser Friendly اين نرمافزار را به نوعی از ساير نرم‌افزارهای مشابه متمايز كرده است.

اين نرم‌افزار، مديريت پروژه تمام مراحل يك پروژه از برنامه‌ريزی تا تكميل و انتقال گزارش‌های نهايی را در برمی‌گيرد، به طور خلاصه بايد گفت،

در يك طرح، MSP ابزاری ارزشمند است برای:

الف) سازماندهی طرح
ب) زمان بندی كارها
ج) اختصاص منابع و هزينه‌كارها

د) تنظيم طرح برای برآورد كردن محدوديت‌ها

ه) آماده كردن گزارش‌ها برای انتقال طرح نهايی به همه كسانی كه بايد طرح مورد نظر را اجرا كنند.

پس از آغاز پروژه و اتمام كار برنامه‌ريزی پروژه توسط اين نرم‌افزار، آن را برای كنترل و نظارت بر كارهای در دست اقدام،

به شرح زير می‌توان به كار برد:

كنترل عملكرد واقعی
برنامه‌ريزی روی جدول زمانی پروژه
اصلاح طرح برای رويارويی با احتمالات
ارائه گزارش‌های مطلوب
شايان ذكر است برای پروژه‌هايی كه بيش از 9999 فعاليت دارند، از ابزارهای پيشرفته‌تری همچون نرم‌افزار Primavera (كه به آن نيز خواهيم پرداخت) بايد استفاده نمود. معمولاً توصيه می‌شود به دليل سادگی فوق‌العاده اين نرم‌افزار و يادگيری سهل‌تر آن نسبت به ساير ابزارهای ديگر كنترل پروژه، قبل از يادگيری پريماورا و يا ساير نرم‌افزارهای مديريت زمان، به يادگيری MSP بپردازيد. در اين صورت به دليل مشابهت مبانی و اصول برنامه‌ربزی و كنترل پروژه در اين نرم‌افزارها، فرايند يادگيری نرم‌افزارهای پيچيده بسيار ساده‌تر خواهد شد.

فارسی ساز MS Project:

همواره یکی از مشکلات عمده و اساسی کاربران ایرانی نرم افزار MS Project، این است که در این نرم افزار فقط تاریخ میلادی تعریف شده، در صورتی که در پروژه های ایرانی عموماً از تاریخ رایج یعنی شمسی استفاده می شود.

برای حل این مشکل هکرهای ایرانی موفق به تولید نرم افزار EDATA نموده اند که برای خرید اون حداقل باید 100 هزار تومان هزینه کرد که برای ما دانشجویانی که خود نرم افزار رو حداکثر با 1000 تومان می خریم، اصلاً مقروم به صرفه نیست.

اما در اینجا ما نرم افزاری رو قرار دادیم که رایگانه و می تونه حداقل این نیازها رو برطرف کنه (البته بدیهیست که به پای نرم افزار EDATA نمی رسه)

از خصوصیات این نرم افزار اینه که در نوار ابزار MS Project یک منوی فارسی اضافه می کنه و با استفاده از اون می تونید تاریخ ها رو به شمسی تبدیل کنید و به روز جمعه رو به جای روز شنبه و یکشنبه تعطیل فرض کنید. فکر می کنم تا این حد حداقل کار دانشجویان و حتی صاحبان شرکت ها و پروژه هارو راه بندازه اونم کاملاً رایگان.

نویسنده : مریم کاظمی

در این بخش فایل آموزش نرم افزار Microsoft Project به صورت پی دی اف در 18 صفحه برای شما عزیزان قرار گرفت.

شما می توانید به منظور بحث و بررسی آموزش نرم افزار Microsoft Project به انجمن مهندسی کامپیوتر مراجعه نمایید.

از این به بعد فايل هايي که براي دانلود قرار می گیرند چندين بار قبل و بعد از قرار گرفتن بر روي سرور توسط تیم پوپول تست می گردد در نتيجه فايل ها کاملآ سالم هستند اما در برخي مواقع به دليل هاي مختلف فايل ها دچار مشکل مي شوند بدين صورت که پس از دانلود و استخراج فايل ها از سوي نرم افزار Winrar با اخطار CRC رو به رو ميشوند. اما جاي نگراني نيست چون فايل ها به گونه اي فشرده شده اند که داراي قابليت بازيابي هستند. به همين منظور کافيست که فايل معيوب را با استفاده از نرم افزار Winrar اجرا کنيد و سپس با انتخاب گزينه Repair اقدام به تعمير فايل فشرده نماييد.

تمامی فایل ها قابلیت ریکاوری تا 5% را دارند.

لینک دانلود مستقیم فایل

حجم فایل: 1.54 مگا بایت

آموزش نرم افزار Microsoft Project

لطفا درخواست ها، نظرها و انتقاد خود را برای پیشرفت هرچه سریعتر ما ارسال فرمایید.

جمعه, 31 مرداد 1393 ساعت 01:56

آموزش کار با نرم افزاروی‌ ام‌ ویر (VMware Workstation)

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
آموزش کار با نرم افزاروی‌ ام‌ ویر (VMware Workstation) - 5.0 out of 5 based on 1 vote

 آموزش کار با نرم افزاروی‌ ام‌ ویر (VMware Workstation)

آموزش کار با نرم افزاروی‌ ام‌ ویر (VMware Workstation)

نرم‌افزار ایستگاه کاری وی‌ام‌ویر (به انگلیسی: VMware Workstation) یک نرم‌افزار سودمند برای کسانی است که به داشتن چندین سیستم عامل یا نرم‌افزار بگونه هم زمان (و البته انگاری) نیاز دارند. با سوار کردن این نرم‌افزار بر روی سیستم عامل بنیادی این توانایی به دست می‌آید تا از راه انگارسازی سخت افزار و امکانات ویژهٔ وی‌ام‌ویر به نصب چند سیستم عامل پرداخت

VMware نرم افزار قدرتمند ماشین مجازی، طراحی شده برای توسعه دهندگان نرم افزارها و مدیران سیستم و كسانی است كه می خواهند در ساختار نرم افزاری شان تغییرات اساسی بدهند، نرم افزار تست كنند و خلاصه هر كاری كه فكرش را بكنید . این نرم افزار با هزاران کاربر در سرار جهان کارایی را در آفریدن نرم افزار ها بهبود می بخشد , هزینه ها را کاهش می دهد , نرمش و انعطاف پذیری را بالا می برد و راه امن تری برای پاسخ گرفتن از برنامه ها را در دسترس ما می گذارد . VMware جز ساده کردن پردازش می تواند گسترش , تست نرم افزار و شتاب دادن به گسترش برنامه های کاربردی , سازگاری برنامه های کاربردی و پیاده سازی عملی فرستادن از یک سیستم عامل به سیستم عامل دیگر را بیمه کند و توانایی آزمایش این که آیا این جابجایی و جایگزینی سیستم عامل , زیانی برای شبکه یا دیگر نرم افزار های کاربردی در حال کار دارد یا خیر را نمایان می سازد .

ایستگاه كاری VMware چیست؟
VMware نرم افزار قدرتمند ماشین مجازی، طراحی شده برای توسعه دهندگان نرم افزارها و مدیران سیستم و كسانی است كه می خواهند در ساختار نرم افزاری شان تغییرات اساسی بدهند، نرم افزار تست كنند و خلاصه هر كاری كه فكرش را بكنید.
این نرم افزار با قدمت بیش از 5 سال و برنده شدن بیش از یك دو جین جوایز بزرگ محصولات نرم افزاری، توسعه دهندگان نرم افزار را قادر می كند، پیچیده ترین برنامه های تحت شبكه را كه در ویندوزهای مایكروسافت، Linux یا Net ware اجرا می شوند روی تنها یك رایانه desktop، اجرا كنند.
خصیصه های ویژه ای نظیر: شبكه بندی مجازی (Virtural Networking) انجام تراكنش ها به صورت زنده و Real time به اشتراك گذاری پوشه ها و drag and drop پشتیبانی از ( PXE محیط اجرای از پیش بوت شده) از VMware یك وسیله ضروری برای توسعه دهندگان IT و مدیران سیستم ها ساخته است.

ایستگاه كاری VMware چگونه مورد استفاده قرار می گیرد؟
این نرم افزار با میلیون ها كاربر در سراسر دنیا، كارایی را در تولید نرم افزارها بهبود می بخشد، هزینه ها را كاهش می دهد و انعطاف پذیری را بالا می برد و راه امن تری را برای جواب گرفتن از برنامه ها پیش پای ما می گذارد.
نصب VMware روی رایانه رومیزی تان اولین گام برای انتقال ساختار IT موجود به یك ساختار مجازی است. با ایستگاه كاری VMware غیر از ساده كردن عملیات توسعه و تست نرم افزار و سرعت بخشیدن به توسعه برنامه های كاربردی، سازگاری برنامه های كاربردی و اجرای عملی مهاجرت از یك سیستم عامل به سیستم عامل دیگر را تضمین می كند و امكان امتحان این كه آیا این نقل و انتقال و تعویض سیستم عامل، زیانی برای شبكه یا سایر نرم افزارهای كاربردی در حال اجرا دارد یا خیر را به شما می دهد.

ایستگاه كاری VMware چگونه كار می كند؟
این ایستگاه كاری با فعال سازی چند سیستم عامل و برنامه های كاربردی مربوط به آنها به طور همزمان روی یك ماشین فیزیكی منفرد، عمل می كند.
سیستم عامل ها به همراه نرم افزار های كاربردیشان در ماشین مجازی همگی روی یك قطعه از سخت افزار نشسته اند. لایه مجازی سازی VMware، منابع سخت افزار فیزیكی را به منابع ماشین مجازی می نگارد به طوری كه انگار هر ماشین مجازی، پردازنده، حافظه و دیسك و ابزارهای O/I ویژه خود را دارد و همگی مطابق استاندارد رایانه های X86هستند.
به كمك ایستگاه كاری VMware شبكه های مجازی پیچیده ای راه اندازی می كنید و انواع نرم افزارها را در هر محیطی كه می خواهید به طور همزمان اجرا كنید و همه این ها را یك جا روی سیستم خود انجام دهید.
بدون نیاز به انجام عملیات پارتیشن بندی دوباره دیسك و سیستم عاملی جدید نصب كنید و بدون این كه سیستم را از نو بوت كنید بین سیستم عامل های نصب شده روی رایانه تان سوئیچ كنید.

قابلیت های نرم افزارVMware Workstation:
- قابلیت اجرای برنامه ها ی سویچ تنها با drag and drop
- پشتیبانی کامل و هماهنگ از PXE
- مديريت چند رده ای موقعيت ها
- پيكربندی نرم افزار به صورت های شبكه مجازی، تصاوير زنده
- اجرای یکپارچه ویندوز, لینوکس,Netware, Solaris X86 به صورت شبکه مجازی
- پشتیبانی از ویندوز Vista
- قابلیت نمایش چندین مونیتور
- پشتیبانی از MP3 Players وUSB 2 Devices
- قابلیت پشتیبانی سیستم های 32 بیتی و 64 بیتی در محیط لینوکس و ویندوز
- قابليت نمايش سيستم عامل قبل از اجرای آن
- محیط پیشرانه مستحکم و قدرتمند با بافت بیسیک
- پشتیبانی از ویندوز 7
- درایور جدید گرافیکی WDDM برای ویندوز 7
- OpenGL و Shader Model 3.0 برای ویندوز xp و ویندوز vista
- پشتیبانی از VMware vSphere 4 به عنوان guest OS
- پیکربندی سیستم های مجازی برای استفاده ار cpuهای چند هسته ای
- پرینت در سیستم مجازی بدون نیاز به نصب درایور پرینتر با استفاده از ThinPrint
- امنیت ماشین های مجازی با 128bit- encryption
- و...

بهره گیری از ایستگاه کاری وی‌ام‌ویر
این نرم‌افزار با هزاران کاربر در سراسر جهان، کارایی را در آفریدن نرم‌افزارها بهبود می‌بخشد، هزینه‌ها را کاهش می‌دهد، نرمش و انعطاف پذیری را بالا می‌برد و راه امن تری برای پاسخ گرفتن از برنامه‌ها را در دسترس ما می‌گذارد. سوار کردن وی‌ام‌ویر روی رایانههای رومیزی، نخستین گام برای فرستادن ساختار IT پدید آمده به یک ساختار انگاری است. با ایستگاه کاری وی‌ام‌ویر جز ساده کردن پردازش گسترش، تست نرم‌افزار و شتاب دادن به گسترش برنامه‌های کاربردی، سازگاری برنامه‌های کاربردی و پیاده سازی عملی فرستادن از یک سیستم عامل به سیستم عامل دیگر را بیمه می‌کند و توانایی آزمایش این که آیا این جابجایی و جایگزینی سیستم عامل، زیانی برای شبکه یا دیگر نرم‌افزارهای کاربردی در حال کار دارد یا خیر را نمایان می‌سازد.

وی‌ام‌ویر دارای ویژگیهایی زیر می‌باشد:

توانایی بهره گیری از بیشینه توان سخت افزارها
توانایی سرپرستی سرورها بگونه یکتا در یک ماشین سخت افزاری
اجرای برنامه‌های سیستم‌های عامل گوناگون بر روی یک ماشین
شبکه بندی انگاری (Virtural Networking)
انجام تراکنشها بگونه Real time
درمیان گذاری پوشه‌ها و در بین پیرامونهای انگاری بگونه Drag and Drop

نویسنده : فرشید باباجانی

در این بخش فایل آموزش کار با نرم افزاروی‌ ام‌ ویر به صورت پی دی اف در 17 صفحه برای شما عزیزان قرار گرفت.

شما می توانید به منظور بحث و بررسی آموزش کار با نرم افزاروی‌ ام‌ ویر به انجمن مهندسی کامپیوتر مراجعه نمایید.

از این به بعد فايل هايي که براي دانلود قرار می گیرند چندين بار قبل و بعد از قرار گرفتن بر روي سرور توسط تیم پوپول تست می گردد در نتيجه فايل ها کاملآ سالم هستند اما در برخي مواقع به دليل هاي مختلف فايل ها دچار مشکل مي شوند بدين صورت که پس از دانلود و استخراج فايل ها از سوي نرم افزار Winrar با اخطار CRC رو به رو ميشوند. اما جاي نگراني نيست چون فايل ها به گونه اي فشرده شده اند که داراي قابليت بازيابي هستند. به همين منظور کافيست که فايل معيوب را با استفاده از نرم افزار Winrar اجرا کنيد و سپس با انتخاب گزينه Repair اقدام به تعمير فايل فشرده نماييد.

تمامی فایل ها قابلیت ریکاوری تا 5% را دارند.

لینک دانلود مستقیم فایل

حجم فایل: 3.49 مگا بایت

آموزش کار با نرم افزاروی‌ ام‌ ویر (VMware Workstation)

لطفا درخواست ها، نظرها و انتقاد خود را برای پیشرفت هرچه سریعتر ما ارسال فرمایید.

پنج شنبه, 30 مرداد 1393 ساعت 10:09

آموزش نرم افزار شبیه سازی آپنت (‎(OPNET

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

 آموزش نرم افزار شبیه سازی آپنت (‎(OPNET

آموزش نرم افزار شبیه سازی آپنت (‎(OPNET

شرکت فناوری آپنت (OPNET)، شرکتی نرم‌افزاری است که ارزیابی کارایی شبکه‌ها و کاربردهای کامپیوتری را فراهم می‌کند.
این شرکت در سال ۱۹۸۶ تاسیس شد و در سال ۲۰۰۰ شناخته تر شد. مقر آن در بتسدا، مریلند است و دفاتری در کری، کارولینای شمالی؛ ناشوا، نیو همپشیر؛ دالاس، تگزاس؛ و در سانتا کلارا، کالیفرنیا دارد. این شرکت دفاتری بین‌المللی در اسلو، انگلستان؛ پاریس، فرانسه؛ خنت، بلژیک؛ فرانکفورت، آلمان؛ و سنگاپور، با کارمندان و مشاورانی در مناطقی از آسیا و آمریکای لاتین دارد.

تاریخچه شرکت
آپنت پروژه کارشناسی ارشد آلن کوهن (از موسسان و رئیس کنونی) در زمینه شبکه در دانشگاه ام‌آی‌تی بود. آپنت ابزارهایی برای بهینه‌سازی در مهندسی شبکه بوجودآورد. آلن به همراه برادرش مارک (از موسسان ومدیرعامل فعلی) و همکلاسیش استیون بارانیوک، تصمیم به تجاری‌سازی آن نرم‌افزار گرفتند. اولین محصول شرکت آپنت مدلر، یک ابزار نرم‌افزاری برای مدل کردن و شبیه‌سازی شبکه بود.

از زمانی که در اوت سال ۲۰۰۰ عمومیت یافت، آپنت دستاوردهای زیر را به نمایش گذاشته است.

مارس ۲۰۰۱:انجام بخش NetMaker ساخت سیستم‌ها
ژانویه ۲۰۰۲: به وجود آوردن WDM NetDesign B.V.B.A
اکتبر ۲۰۰۴: بدست آوردن شرکت Altaworks
اکتبر ۲۰۰۷: بدست آوردن بخش قابل توجهی از دارایی شرکت فیزیک شبکه
اوت ۲۰۱۰:بدست آوردن خط تولید DSAuditor از فناوری‌هایEmbarcadero[۴]
می ۲۰۱۲: بدست آوردن شرکت Clarus Systems برای مدیریت ارتباطات یکپارچه
محصولات
مدیریت کارایی کاربرد
مدیریت کارایی شبکه
طراحی، مهندسی و عملیات شبکه
مدل کردن و شبیه‌سازی

شبیه ساز شبکه opnet :
پیچیده شدن شبکه های کامپیوتری و مخابراتی در سال های اخیر به افزایش اهمیت دانش مهندسی در طراحی این شبکه ها منجر شده است. شرکت های گوناگون برای تدوین یک پروسه طراحی برای رسیدن به عملکرد بهینه شبکه تلاش کرده و سرمایه گذاری های هنگفتی انجام داده اند.

پیچیده شدن شبکه های کامپیوتری و مخابراتی در سال های اخیر به افزایش اهمیت دانش مهندسی در طراحی این شبکه ها منجر شده است. شرکت های گوناگون برای تدوین یک پروسه طراحی برای رسیدن به عملکرد بهینه شبکه تلاش کرده و سرمایه گذاری های هنگفتی انجام داده اند. در اکثر روال های طراحی، شبیه سازی شبکه که پس از فاز اول (جمع آوری نیازها) و انجام طراحی انجام می گیرد، یکی از مراحل مهم طراحی محسوب می*شود.
همانطور که از نام آن (OPtimum Network performance ) مشخص است، نرم افزاری است که دستیابی به عملکرد بهینه را ممکن می سازد. قابلیت های این نرم افزار در شبیه سازی جنبه های مختلف شبکه، از لایه کاربرد گرفته تا لایه های فیزیکی، حیرت انگیز است. این نرم افزار به طراحان و محققان اجازه می دهد عملکرد پروتکل ها و تجهیزات را با دقت قابل قبولی از طریق شبیه سازی پیش بینی کنند. تجربه کار با نرم افزارهای رقیب مانند NS ، ما را متقاعد کرده است که OPNET یکه تاز عرصه شبیه سازی شبکه است.
OPNET نرم افزار قوی ای است، ولی تنها برای کاربرانی که با قابلیت های این نرم افزار به خوبی آشنا باشند. متأسفانه قابلیت های زیاد، این نرم افزار را بیش از حد پیچیده جلوه می دهد. البته به صورت کلی شبیه سازی شبکه های کامپیوتری با دشواری های خاصی رو به رو است که مزید بر علت می گردد.
قابلیت های این نرم افزار واقعاً پایان ناپذیر است. کاربردهای مهم OPNET عبارتند از:
1- آنالیز شبکه های فعلی از طریق شبیه سازی: این نرم افزار مستقیماً می تواند فایل های تنظیمات (Configuration ) روترهای سازندگان مختلف مانند سیسکو را به عنوان ورودی دریافت کرده و سناریوی فعلی شبکه را شبیه سازی کند.
2- طراحی بهینه شبکه: با این نرم افزار می توان لینک ها را به صورت بهینه انتخاب کرد تا از هیزینه های ااضافی جلوگیری شود.
3- شبیه سازی عملکرد پروتکل های چدید که در محیط های تحقیقاتی به وجود آمده اند. نقل از cinformation
یادگیری این نرم افزار در سه سطح برگزار میشه :
سطح اول:

آشنايي با قابليت هاي نرم افزار
1- نصب و راه اندازي نرم افزار OPNET
2- مروري ساختار و اديتورهاي مختلف OPNET
3- اديتور شبكه و پياده سازي توپولوژي
4- شبيه سازي Application هاي معمول
5- ترسيم و تحليل نتايج
6- اديتور گره و ايجاد يك گره جديد
7- آشنايي با برنامه نويسي در OPNET

سطح دوم:

تحليل شبكه هاي مختلف
8- پياده سازي و تحليل شبكه هاي LAN
9- پياده سازي شبكه هاي WAN و مباحث روتينگ
10- شبيه سازي عملكرد شبكه هاي WLAN
11- شبكه هاي Ad-hoc و روتينگ در شبكه هاي بي سيم
12- پياده سازي شبكه UMTS
13- شبيه سازي كاربردهاي صوتي و تصويري بر اساس پروتكل SIP

سطح سوم:

مباحث پيشرفته
14- ابزارهاي پيشرفته در تحليل نتايج
15- تعريف Application هاي جديد
16- گسترش OPNET با كد نويسي C++
17- شبيه سازي موازي (Co-Simulation )

تهیه کننده : مجید خیرالهی ، صادق خیرالهی

در این بخش فایل آموزش نرم افزار شبیه سازی آپنت به صورت پی دی اف در 25 صفحه برای شما عزیزان قرار گرفت.

شما می توانید به منظور بحث و بررسی آموزش نرم افزار شبیه سازی آپنت به انجمن مهندسی کامپیوتر مراجعه نمایید.

از این به بعد فايل هايي که براي دانلود قرار می گیرند چندين بار قبل و بعد از قرار گرفتن بر روي سرور توسط تیم پوپول تست می گردد در نتيجه فايل ها کاملآ سالم هستند اما در برخي مواقع به دليل هاي مختلف فايل ها دچار مشکل مي شوند بدين صورت که پس از دانلود و استخراج فايل ها از سوي نرم افزار Winrar با اخطار CRC رو به رو ميشوند. اما جاي نگراني نيست چون فايل ها به گونه اي فشرده شده اند که داراي قابليت بازيابي هستند. به همين منظور کافيست که فايل معيوب را با استفاده از نرم افزار Winrar اجرا کنيد و سپس با انتخاب گزينه Repair اقدام به تعمير فايل فشرده نماييد.

تمامی فایل ها قابلیت ریکاوری تا 5% را دارند.

لینک دانلود مستقیم فایل

حجم فایل: 3.02 مگا بایت

آموزش نرم افزار شبیه سازی آپنت (‎(OPNET

لطفا درخواست ها، نظرها و انتقاد خود را برای پیشرفت هرچه سریعتر ما ارسال فرمایید.

سه شنبه, 24 تیر 1393 ساعت 03:19

آموزش روش دانلود از شبکه های تورنت (Torrent)

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

 آموزش روش دانلود از شبکه های تورنت (Torrent)

آموزش روش دانلود از شبکه های تورنت (Torrent)

تورنت چیست؟ (چگونه با تورنت دانلود کنیم؟)

تورنت شبکه ای است که بوسیله آن عده ای از کاربران فایلی را برای دانلود بین خود به اشتراک می گذارند، بر خلاف حالتی که فقط از یک سرور فایلی دانلود می کردید(لینک مستقیم نیز نامیده می شد).
در شبکه تورنت از تعداد زیادی کامپیوتر، قسمت های کوچکی از فایل مورد نظرتان را دانلود خواهید کرد تا فایل تکمیل شود. به همین علت فشار ترافیک زیاد روی یک کامپیوتر یا سرور وارد نخواهد شد، حتی از کامپیوتر شما نیز مقداری فایل مورد نظر به دیگران داده خواهد شد!
نقطه قوت شبکه تورنت آن است که فایلهایی که به سختی یافت می شود معمولا در شبکه تورنت موجود است، به خصوص فایل هایی که شامل کپی رایت هستند!
برای دانلود از تورنت به چه چیزهایی نیازمندیم؟ ادامه آموزش را از دست ندهید!

چگونه از شبکه های تورنت استفاده کنیم
کسانی که با شبکه های اشتراک گذاری مثل ایدانکی … کازا و تورنت آشنا نیستن همیشه در مواجه با این لینک ها با مشکل مواجه میشن…

گرچه امروزه اغلب افراد دانلود از این شبکه ها رو بلد هستن ولی هستند افرادی که وقتی فایلی با پسوند Torrent میبینن از دانلود پشیمون میشن…

خوب ساده ترین راه دانلود از شبکه هایی که از پروتوکل تورنت استفاده میکنن رو اینجا مینویسم…

تورنت ها فایل های کم حجمی هستند (معمولا پایین 100 کیلوبایت) که درون اونها آدرس ترکر (یا دنبال کننده) و حجم فایل و جزئیات دیگری مثل تعداد و نوع فایل ها در اونها ذخیره شده…

در واقع فایل تورنت مانند لینک یا آدرسی هست که برای دانلود فایل مورد نظر حتما باید داشته باشیم…

حالا تکلیف ما با این فایل کم حجم چیه؟ ساده هست ، تنها کاری که شما باید بکنید اینه…

بله نرم افزاری که بتونه فایل با پسوند تورنت رو باز کنه نیاز هست ، در واقع ما با استفاده از نرم افزار کلاینت تورنت خودمون رو به منابع دارنده فایل مورد نظر وصل می کنیم…

پس شما فایل تورنت رو دانلود میکنید و سپس اون رو با نرم افزار کلاینت تورنت باز میکنید و توسط اون نرم افزار اون فایل رو از منابع اون دانلود میکنیم…

قبل دانلود نرم افزار تورنت به سید (یعنی تعداد منبع کامل دارنده فایل ) اون توجه کنید در واقع سید های پایین سرعت دانلود شما رو به شدت پایین میارن…

البته باید به تعداد لیچر ها ( یا دریافت کننده ها ) هم دقت کنید که خیلی زیاد نباشند چون این باعث مشکل در دانلود شما میشه…

در واقع فایل های با سید پایین و لیچ بالا گزینه خوبی برای دانلود نیستن…

سرعت دانلود تورنت چند برابر سرعت دانلودهای معمول است
تورنت بر خلاف پروتکل های به اشتراک گذاری دیگر با افزایش تعداد کابران علاقه مند به دانلود یک فایل، با کاهش سرعت دانلود مواجه نمی شود بلکه کاراتر می گردد. به این شکل که کاربران همزمان با دریافت اطلاعات، فایل ها را ارسال نیز می کنند و پهنای باند شبکه با حداکثر کارایی اش مورد استفاده قرار می گیرد. اگر هنوز به طور کامل متوجه فرآیند ارسال و دریافت BitTorrentنشده اید، مثال زیر از سايت ويكي پديا مفهوم این پروتکل را کاملاً برایتان روشن می کند.
مفهوم تورنت به زبان ساده
تورنت را می توان به گروهی از افراد تشبیه کرد که دور یک میز نشسته‌اند. هر کدام از این افراد سعی دارند که کپی کاملی از یک کتاب را دریافت کنند. نفر اول اعلام می‌کند که صفحات ۱-۱۰، ۲۳، ۴۲-۵۰ و ۷۵ را دارد و نفرات سوم، چهارم و پنجم هر کدام قسمت‌هایی از این صفحات را ندارند. بنابراین هر یک برای گرفتن صفحات، خود را با نفر اول هماهنگ می‌کنند. نفر دوم اعلام می‌کند که صفحات ۱۱-۲۲، ۳۱-۳۷ و ۶۳-۷۰ را دارد. نفر اول، چهارم و پنجم به نفر دوم می‌گویند که بعضی از صفحات او را می‌خواهند و او هم کپی آن صفحات را به آنها می‌دهد. این روند ادامه می‌یابد تا وقتی که همه افراد کپی تمام کتاب را به دست بیاورند. همچنین دور این میز شخص دیگری وجود دارد که کپی کل کتاب را دارد. بنابراین احتیاج ندارد که برایش کپی صفحه‌ای فرستاده شود. او صفحاتی را که هیچ کس ندارد بین افراد پخش می‌کند. در ابتدا هنگامی که افراد دور میز می‌نشینند، باید از او بخواهند که اولین سری کپی صفحات خود را به آنها بدهد. گرچه افراد سعی می‌کنند که صفحات مشابه را از او نگیرند، بعد از مدتی همگی اکثراً کپی کتاب را دارند. بدین ترتیب این فرد می‌تواند کتابی را که دارد در اختیار افراد زیادی قرار دهد بدون اینکه مجبور باشد کل کپی را به تمام افراد بدهد. او می‌تواند در عوض، قسمت‌های مختلف کتاب را به افراد متفاوت بدهد. و آنها قادر خواهند بود که این قسمت‌ها را در بین خود پخش کنند.

آموزش دانلود از تورنت
شما باید همانند دانلودهای معمول ابتدا فایل تورنت موردنظر خود را در اینترنت پیدا کنید. برای اینکار سایت هایی وجود دارند که در ادامه به شما معرفی می کنیم اما به خاطر داشته باشید که دانلود از پایگاه های نامعتبر تورنت می تواند بسیار خطرناک باشد.
پس از اینکه فایل تورنت موردنظرتان را پیدا کردید به یک کلاینت یا نرم افزار تورنت احتیاج دارید که باید بر روی سیستم رایانه نصب کنید. نرم افزار µTorrent یکی از بهترین کلاینت های تورنت است که بسیار کم حجم بوده و از زبان فارسی نیز پشتیبانی می کند. کافیست تا لینک آدرس دانلود تورنت موردنظر خود را به برنامه بدهید تا مانند دانلود منیجرهای معمولی از جمله IDM شروع به دانلود فایل کند.
معرفی سایت های دانلود تورنت
turbogalaxy.org (بهترین موتور جستجوی فایل های تورنت)
isohunt.com
nigma.ru
eztv.it
و خلاصه كلام اينكه چرا بايد با تورنت دانلود كنيم؟
سرعت دانلود تورنت بسیار بالاتر از دانلود معمولی است.
شما در تورنت می توانید فایل های بسیار حجیم را دانلود کنید.
فایل های کمیاب برای دانلود معمولاً در شبکه تورنت پیدا می شوند.
با تورنت فقط فایلی را که نیاز دارید دانلود می کنید و مجبور به دریافت کل محتویات یک بسته نیستید.

نویسنده :امید حسینی

در این بخش فایل آموزش روش دانلود از شبکه های تورنت به صورت پی دی اف در 34 صفحه برای شما عزیزان قرار گرفت.

شما می توانید به منظور بحث و بررسی آموزش روش دانلود از شبکه های تورنت به انجمن مهندسی کامپیوتر مراجعه نمایید.

 

از این به بعد فايل هايي که براي دانلود قرار می گیرند چندين بار قبل و بعد از قرار گرفتن بر روي سرور توسط تیم پوپول تست می گردد در نتيجه فايل ها کاملآ سالم هستند اما در برخي مواقع به دليل هاي مختلف فايل ها دچار مشکل مي شوند بدين صورت که پس از دانلود و استخراج فايل ها از سوي نرم افزار Winrar با اخطار CRC رو به رو ميشوند. اما جاي نگراني نيست چون فايل ها به گونه اي فشرده شده اند که داراي قابليت بازيابي هستند. به همين منظور کافيست که فايل معيوب را با استفاده از نرم افزار Winrar اجرا کنيد و سپس با انتخاب گزينه Repair اقدام به تعمير فايل فشرده نماييد.

تمامی فایل ها قابلیت ریکاوری تا 5% را دارند.

لینک دانلود مستقیم فایل 

حجم فایل: 3.52 مگا بایت 

آموزش روش دانلود از شبکه های تورنت (Torrent)

لطفا درخواست ها، نظرها و انتقاد خود را برای پیشرفت هرچه سریعتر ما ارسال فرمایید.

جمعه, 20 تیر 1393 ساعت 03:36

آموزش نرم افزار ESET Smart Security

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
آموزش نرم افزار ESET Smart Security - 5.0 out of 5 based on 1 vote

 آموزش نرم افزار ESET Smart Security

آموزش نرم افزار  6 ESET Smart Security

 امنیت هوشمند همه در یک بسته حفاظتی ESET برای کاربران خانگی!نسخه ۷ آزمایشی این مجموعه مدتی است که تهیه شده و دارای تغییرات ریز و درشت زیادی است و نسبت به نسخه های قبل بهبود های فراوانی یافته است.

ESET از قدیمی ترین و قدرتمند ترین آنتی ویروس هاست که استاندارد ها و جوایز زیادی نیز دریافت کرده است.

مراحل نصب تغییرات زیادی نکرده اما مراحل آن کوتاه تر شده و صفحه ی انتخاب حالت نصب (معمولی یا سفارشی) دیگر در دسترس نیست و فقط مراحلی مانند اتصال به شبکه ، تشخیص سایر نرم افزار های امنیتی نصب شده و محاسبه ی فضای خالی بر روی هارد دیسک باقی مانده اند.

بلافاصله پس از نصب شما باید به تعیین سطح امنیت شبکه در حال اتصال (عمومی ، خانه یا محل کار) و فعال کردن ویژگی های ضد سرقت (برای رایانه های قابل حمل) بپردازید.این ویژگی مفید باعث می شود رایانه به سرقت شده در اولین اتصال به اینترنت به حساب کاربری ESET دسترسی پیدا کند و پس از راه اندازی مجدد دستگاه ، تمام حساب های کاربری قفل شود تا سارق قادر به دسترسی به داده ها و اطلاعات رایانه نباشد.همچین این نرم افزار توانایی ارسال اطلاعات ردیابی و عکس کسی که به صفحه نمایش خیره شده (به کمک وبکم دستگاه) را نیز دارد.

 ظاهر نرم افزار نسبت به نسخه های قبل تغییر زیادی نداشته ، اما برخی از اجرا توسط امکانات جدید جایگزین شده اند و برخی دیگر مانند Document Protection یا حفاظت از اسناد از منوی راه اندازی حذف شده و به منوی پیشرفته منتقل شده اند.

 از بخش های اضافه شده می توان به Device Control اشاره کرد که امکان مدیریت و دسترسی به محتوای دستگاه های خارجی و جدا شدنی مانند حافظه های فلش را به کاربر می دهد.

 دیوار آتش یا Firewall از اجزای دیگر امنیت هوشمند است وکه قابلیت های منحصر به فردی برای مقابله با نرم افزار های مخرب و بد افزار ها دارد که در این نسخه فن آوری های جدیدی اضافه شده است. همچنین امکان اضافه کردن استثنا برای سیستم های تشخیص نفوذ (IDS) در این نسخه وجود دارد که قدرت سفارشی کردن در رفتار دیوار آتش را به کاربر می دهد.

 همچنین در این نسخه امکان مشاهده آی پی آدرس های درگیر در فعالیت های مخرب وجود دارد. این آدرس ها به صورت خودکار جمع آوری شده و به منظور جلوگیری از اتصال به لیست سیاه وارد می شوند که شما می توانید به مشاهده ، ویرایش یا حذف آن ها از لیست سیاه اقدام کنید.

 حذف تروجان ها کارآمد تر شده و سیستم مستقل قبلی حذف شده و نرم افزار به شکل یکپارچه درآمده است.سپر حفاظتی و جستجوی پیشرفته حافظه از ویژگی های جدید اسکنر بخشی از ماژول HIPS هستند.

علاوه بر این سازگاری با ایمیل ها نیز افزایش یافته و به عنوان یه افزونه با نسخه جدید آفیس یعنی مایکروسافت آفیس ۲۰۱۳ ادغام میشود.

برخی از ویژگی های این نرم افزار :

نصب آسان

ویژگی جدید ضد سرقت

ویژگی جدید کنترل دستگاه های خارجی

دیوار آتش بهبود یافته با قابلیت سفارشی کردن

شناسایی IP های مربوط به فعالیت های مخرب و جلوگیری از اتصال آن ها

کارآمد شدن حذف تروجان ها

یکپارچه تر شدن نرم افزار

اسکن بهینه تر

سازگاری بیشتر با ایمیل ها ومایکروسافت آفیس ۲۰۱۳

سازگاری با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز ۷ و ویندوز ۸

Antivirus Monitor :
بخش اصلی نرم افزار است. که وظیفه آن استقرار در حافظه و اسکن اتوماتیک تمام فایل هایی است که کاربر با آنها سروکار دارد. این بخش به صورت خودکار انواع ویروس و فایل های مشکوک را شناسایی و پاکسازی میکند.

Firewall :
دیواره آتش این نرم افزار، سد محکمی در برابر هک، تروجان، برنامه های جاسوسی، و سایر تهدیدات در شبکه و اینترنت است. بخش فایروال ESET ، امنیت کامپیوتر و اطلاعات شما را چه در اینترنت و چه در یک شبکه محلی (مثل LAN) تامین میکند.

Nod32 :
این بخش برای اسکن دستی فایل ها یا پوشه ها توسط کاربر استفاده میشود. با کمک این بخش شما میتوانید درایو ها و فولدر های مورد نظر خود را انتخاب کنید تا آنتی ویروس شروع به اسکن کردن آنها کند.

Internet Monitor :
همانطور که ار نامش پیداست، این بخش وظیفه حفاظت از کامپیوتر در برابر سایت های آلوده و تهدیدات اینترنتی را بر عهده دارد. این بخش، ترافیک اینترنت کاربر را تحت نظر گرفته و از ورود فایل های مشکوک و آلوده از طریق اینترنت جلوگیری میکند.

Email Monitor :
وظیفه این بخش، کنترل ایمیل های ارسالی و دریافتی میباشد.

Document Monitor :
این بخش، مخصوص اسکن فایل های متنی و سند های اداری (مثل فایل های برنامه آفیس) است.

Anti Spam :
بخش آنتی اسپم، وظیفه جلوگیری از دریافت هرزنامه، ایمیل های ناخواسته، و تبلیغات مزاحم اینترنتی را بر عهده دارد. این بخش دارای سازگاری کامل با تمام نسخه های برنامه Microsoft Outlook میباشد.

در این بخش فایل آموزش نرم افزار ESET Smart Security  به صورت پی دی اف در 87 صفحه برای شما عزیزان قرار گرفت.

شما می توانید به منظور بحث و بررسی آموزش نرم افزار ESET Smart Security  به انجمن مهندسی کامپیوتر مراجعه نمایید.

از این به بعد فايل هايي که براي دانلود قرار می گیرند چندين بار قبل و بعد از قرار گرفتن بر روي سرور توسط تیم پوپول تست می گردد در نتيجه فايل ها کاملآ سالم هستند اما در برخي مواقع به دليل هاي مختلف فايل ها دچار مشکل مي شوند بدين صورت که پس از دانلود و استخراج فايل ها از سوي نرم افزار Winrar با اخطار CRC رو به رو ميشوند. اما جاي نگراني نيست چون فايل ها به گونه اي فشرده شده اند که داراي قابليت بازيابي هستند. به همين منظور کافيست که فايل معيوب را با استفاده از نرم افزار Winrar اجرا کنيد و سپس با انتخاب گزينه Repair اقدام به تعمير فايل فشرده نماييد.

تمامی فایل ها قابلیت ریکاوری تا 5% را دارند.

لینک دانلود مستقیم فایل

حجم فایل: 9.50 مگا بایت

آموزش نرم افزار ESET Smart Security

 لطفا درخواست ها، نظرها و انتقاد خود را برای پیشرفت هرچه سریعتر ما ارسال فرمایید

آخرین ویرایش در جمعه, 20 تیر 1393 ساعت 03:36
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

 آموزش نرم افزا امنیت اینترنت کاسپرسکی (Kaspersky Internet Security)

آموزش نرم افزا امنیت اینترنت کاسپرسکی 2013 (Kaspersky Internet Security)

بسته ای امنیتی و فوق العاده قدرتمند است که امروزه در سراسر جهان به عنوان یکی از محبوب ترین بسته های امنیتی شناخته می شود. دلیل این قدرت استفاده از بهترین و جدیدترین استاندارد های کشف و شناسایی برنامه های مخرب و بطورکلی بدافزارها می باشد. Kaspersky با سرعتی بالا امکان شناسایی و حذف ویروس ها و فایل های مخرب را به کاربران می دهد و نسبت به انواع مشابه دارای امکانات بیشتری نظیر Privacy Cleaner ، Rescue Disk ، Vulnerability Scan می باشد که همین امکانات باعث رشد و محبوبیت بالای این نرم افزار شده است.این بسته امنیتی با اسکن کردن سایت های اینترنتی ، فیلتر نمودن اسپم ها ، فایروال قدرتمند ، ایمیل آنتی ویروس ، آنتی فیشینگ و … امنیت شمارا در اینترنت بطور کامل تامین می کند. در نسخه جدید این بسته امنیتی که با نام Kaspersky Internet Security 2014 عرضه شده است، ویژگی های جدیدی به نرم افزار اضافه شده که به چندین مورد در ادامه اشاره می شود. به منظور افزایش امنیت نرم افزارهای اجرایی ویندوز شما، حالت "نرم افزارهای مطمئن" اضافه شده است، عملکرد حالت "Safe Money" بهبود پیدا کرده و شما می توانید از یک مرورگر مشخص برای مراجعه به سایت های بانک و مراکز مالی خود استفاده نمایید. عملکرد بخش "Parental Control" بهبود شگرفی پیدا کرده به طوری که گزینه ی تنظیم اجازه های مختلف به ویندوز در جهت اجرای بازی ها و نرم افزارها اضافه شده است. تغییرات بسیار گسترده ای در این نسخه صورت گرفته که می توانید با مراجعه به سایت اصلی این نرم افزار، از آن ها به طور کامل مطلع شوید. 

فابلیت های نرم افزار Kaspersky Internet Security :

بستن و عدم ورود به سایت های ویروسی
امکان ایجاد محیط امن برای کودکان
محافظت در مقابل ویروس و نرم افزار های جاسوسی به صورت Real-time
مقابله پر قدرت در برابر Viurs ها، Trojan ها، Malware ها و Worm ها
تشخیص و اعلان تروجان هایی مانند Magic lantern (تروجان متعلق به FBI) و جلوگیری از فعالیت های آن ها
پاکسازی پیشرفته قسمت های مختلف ویندوز
زیر نظر داشتن تغییرات فایل ها
چک کردن برنامه های Startup
جلوگیری از پنجره های Pop-up و بنر
امکان ساخت دیسک نجات
شناسایی انواع نرم افزار جاسوسی
و ...

در این بخش فایل آموزش نرم افزا امنیت اینترنت کاسپرسکی به صورت پی دی اف در 150 صفحه برای شما عزیزان قرار گرفت.

شما می توانید به منظور بحث و بررسی آموزش نرم افزا امنیت اینترنت کاسپرسکی به انجمن مهندسی کامپیوتر مراجعه نمایید.

از این به بعد فايل هايي که براي دانلود قرار می گیرند چندين بار قبل و بعد از قرار گرفتن بر روي سرور توسط تیم پوپول تست می گردد در نتيجه فايل ها کاملآ سالم هستند اما در برخي مواقع به دليل هاي مختلف فايل ها دچار مشکل مي شوند بدين صورت که پس از دانلود و استخراج فايل ها از سوي نرم افزار Winrar با اخطار CRC رو به رو ميشوند. اما جاي نگراني نيست چون فايل ها به گونه اي فشرده شده اند که داراي قابليت بازيابي هستند. به همين منظور کافيست که فايل معيوب را با استفاده از نرم افزار Winrar اجرا کنيد و سپس با انتخاب گزينه Repair اقدام به تعمير فايل فشرده نماييد.

تمامی فایل ها قابلیت ریکاوری تا 5% را دارند.

لینک دانلود مستقیم فایل

حجم فایل: 10.61 مگا بایت

آموزش نرم افزا امنیت اینترنت کاسپرسکی (Kaspersky Internet Security)

لطفا درخواست ها، نظرها و انتقاد خود را برای پیشرفت هرچه سریعتر ما ارسال فرمایید.

 

صفحه1 از2

خبرنامه

آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید تا از آخرین اخبار مطلع شوید.

تماس با ما

اطلاعات تماس گروه روبوک

  • شماره پیامکی: 50002853627180
  • شماره تماس : 09387137519 (9 صبح الی 4 بعدازظهر)
  • آدرس ایمیل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

با ما در تماس باشید

ما را در صفحات اجتماعی دنبال نمایید...